Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintem nem valami szép a...

Kittike0423 kérdése:

Szerintem nem valami szép a szemöldököm, szerintetek? (kép)

Figyelt kérdés

Nem tudom valahogy olyan kicsi nem akkor benőni a szemzúgómhoz...ez ellen mit csináljak...meg amúgy is világos színű cerkázni szoktam de nekem olyan mű hatást kelt.

Nem valami jó kép kivágtam egy teljes képből...de szerintem látszik hogy nem akkora mint kénne

[link]



2014. júl. 9. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha eredetileg ilyen és nem csak rövidre lett szedve, akkor nem tudsz vele mit csinálni. Ha ki lenne szedve, akkor még talán visszanőne, de azt mondják, hogy nagyon lassan nő ezért kell jól meggondolni a sminktetoválásokat is. Mondjuk biztos van erre is ilyesmi mint a hajbeültetés:). Hát, ha eddig nem nőtt, akkor szerintem már most sincs rá sok esély. Megrajzolni ne próbáld mert az nagyon csúnya lenne.
2014. júl. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A képen ki van festve? mert ez így nagyon nem szép, mármint ha már rajzolod akkor rajzold szabályosra, amilyet szeretnél, pótold ki ott ahol nem nő.

Mondjuk nekem tetszik az ilyen kicsi szemöldök, de csak ha világos, nem ilyen feltűnő és sötét mint a képen. Formára sincs jól kiszedve... növeszd vissza amennyire tudod, aztán kozmetikussal szedesd ki normálisan, formára.

2014. júl. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt smink nélkül?...
2014. júl. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Juj. Hát ha szőke és alig látszik, akkor nem olyan gáz. De ez így átrajzolva? Legalább hasonlóra próbálnád a kettőt, ez teljesen amorf és különböző.

Menj el kozmetikushoz, szedesd ki, festesd be vele, de csodát nem lehet tenni, ha nem nő, hát nem nő. Viszont ezt így semmiképp ne, ami a képen van. Iszonyú.

2014. júl. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
photoshop mester vagy
2014. júl. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

hát ez katasztrofális

van 2 nike pipa a fejeden

2014. júl. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég béna. Tetováltass rá
2014. júl. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Atya ég!
2014. júl. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Kedves Kerdzo, szerintem nem is az a baj, hogy rovid, mert mindig ki lehet huzni ovatosan egy icpicivel hosszabra is, hanem az ive nem jo. Menj el kozmetikushoz es kerd meg, hogy csinaljon egy szep ivet. Utana mar tudni fogod kihuzni te is. Egy kis otlet hozza:

http://www.youtube.com/watch?v=T61lGyJoPdA

2014. júl. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!