Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sminkelek. Alapozó illetve...

Sminkelek. Alapozó illetve púder. Hogy akadályozhatnám meg hogy ne "izzadjam" le?

Figyelt kérdés
Gondoltam rá hogy lehetetlen, mivel ugye meleg van, és izzadok. Akárhova megyek kikenem magam. Úgy jobban érzem magam:) csak mindig csunya lesz utána a sminkem, mert leizzadom, ez ellen nem lehet tenni valamit? :D segìtsetek plììììììz

#smink #izzadás #most elmegyek fürdeni
2014. júl. 10. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet kapni mattító kendőket, azzal fel tudod itatni a nedvességet az arcodról. Zsíros bőrre is jó.
2014. júl. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

BB krém és korrektor szerintem a megoldás:) azt nem izzadod le, az alapozót meg igen...de a hatás ugyanaz.:)


én úgy szoktam, hogy BB krém, hagyom kicsit beszívódni, aztán korrektorozom a pattikat (amiket előtte gondosan elkapargatok ugye este:D:D), és a végén kis púder+pirosító vagy bronzosító.


és nem izzadom le.


26l

2014. júl. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó minőségűt kell venni, mert az nem folyik le ha izzadsz sem.

Nekem a Bourjois bevált.

2014. júl. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lehet kapni fixáló spryt nekem nincs de lehet hogy jó :D de hajlakkal ha befújod messzebbről akkor nem lesz fényes se meg semmi és tartós marad :) nekem ez vált be :)
2014. júl. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!