Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik alapozót használjam?

Melyik alapozót használjam?

Figyelt kérdés

Nektek melyik volt a legjobb? Olyan közép árkategóriás terméket szeretnék venni, nem a legdrágábbat. Elmondom, hogy milyen a bőröm, hátha segítek vele: nagyon nagyon világos, inkább szárazabb, de van rajta egy kevés pattanás.

Még azt is meg szeretném kérdezni, hogy elég hogyha csupán alapozót használok korrektor és púder nélkül?

Egébként eddig egy alapozót volt szerencsém kipróbálni (nem nagyon igényeltem na), ami clinique márkájú volt, és rábeszélt az eladó, de nekem attól sárgás lett a bőröm és szerintem nem is az én árnyalatom volt, csak az volt a legvilágosabb. Előre is köszönöm



2014. jún. 29. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

én imádom a Maybelline alapozóját nagyon jó, viszont mivel nekem néha már túl nehéznek tűnik ezért bb krémet használok helyette! :)

Alapozó: Maybelline Affinitone

BB krém: Eveline Cosmetics mattító BB krém.

Remélem segítettem :)

2014. jún. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyértelműen a Maybelline Affinitone alapozókat ajánlom!!! :)
2014. jún. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

[link]

Én a soft&natural féle alapozót használom, nekem nagyon bevált, nem kenődik, nem folyik le ha izzadnék a napon és olcsó is. Nem sárgít pedig nagyon fehér az arcom.

2014. jún. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!