Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ez a 3. napom a nyelvpiercinge...

Ez a 3. napom a nyelvpiercingemmel. Ez normális, hogy az alsó golyó alig látszik már úgy rádagadt a nyelvem?

Figyelt kérdés
Meg a nyelvemnek csak a jobb fele fáj és csak az is van bedagadva,+ a torkom jobb oldalán lett egy fájdalmas csomó. Nyugtassatok meg vagy adjatok tanácsot,légyszi! :( A "Minek szúrattad" és a "Kellett neked.." kezdetű kommenteket hanyagoljuk, ha lehet,pls! Köszike
2010. jan. 8. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg túl rövid a pc szára. Mekkora van benne, nem tudod? Nem vagy fémérzékeny?
2010. jan. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem kb 1 hét volt mire teljesen elmúlt a duzzanat, úgyhogy nyugi, kajálások után meg fertőtlenítsd a szádat hogy ne maradjon ott semmi kajamaradék ami elfertőződhet.
2010. jan. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszike
2010. jan. 8. 18:12
 4/6 A kérdező kommentje:

húúú nem tudom de normál méret sztem.A piercer azt mondta jó lessz.Hát fémérzékeny nem vagyok sztem, remélem nem ez a baj.

csak olyan durva látvány, hogy alig látszik ki.:S ha megemelem a nyelvem és rásegitek, akkor látszik a golyó 90%a felül meg már a szárat is látom.csak javul a helyzet...

2010. jan. 8. 18:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Túl rövid a szár ha 1-2 napon belül nem megy lejjebb a duzzanat akkor vedd ki az ékszert
2010. jan. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

a csaj azt mondta nem lehet csak 2hónap mulva cserélni

magamnak nem merem.vigyem el és kicseréli?

ki lehet már ilyenkor?

2010. jan. 10. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!