Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki ha egy lány szemüveges?

Ciki ha egy lány szemüveges?

Figyelt kérdés
2010. aug. 29. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jajjj dehogy ciki. Manapság már nagyon sok lány szemüveges és nagyon jó kereteket lehet kapni. Az ciki ha ferde. Én sose tudtam rá vigyázni és elferdült ezért lettem kontaktlencsés. Ha téged is nagyon zavar a szemüveg vehetnél kontaktlencsét.
2010. aug. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hát ha ilyen szódásszifon akkor az, de ha normális és jól áll akkor nem, a szemüveg öltöztet, de amugy ha nem tetszik akkor csináltass kontaktlencsét
2010. aug. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Jajj mit meg nem adnék egy szemüvegért. XD

Hülyének szoktak tartani az emberek, mikor ezt mondom, mert 10 évig szemüveges voltam, aztán tavalyelőtt megműttettem a szemem. Visszasírom a szemüveget, pont azért amit előttem is írtak: öltöztet. =)

Válassz valami szép, hozzád illő keretet, ha szolidabb vagy, feketét, ha merészebb, akkor színeset, extrém formájút, és viseld büszkén. ^^


21L

2010. aug. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem! A szemüveg új divatját éli, és nagyszerű kiegészítő lehet, ha a stílusodnak megfeelő keretet választasz. Nem beszélve arról, hogy okosnak tűnsz tőle :D
2010. aug. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, dehogy! Sőt, a sikerül a legmegfelőbbet meg találni, akkor nagyon csinos, hihetetlen jól tud kinézni szerintem! :)
2010. aug. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nem :D

énis azvok :D csak van kontaklencsém és így felváltva

amugyis mostanság elég sok "plázacica" rohangál nagyfeketekeretes szemüvegben ami nem dioptriás

2010. aug. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem ciki és ajánlom neked ezt a könyvet elolvasásra:


Fehér Klára: Mi, szemüvegesek (fent van a mek.oszk.hu-n)

2010. okt. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!