Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit gondoltok a fekete és a...

Mit gondoltok a fekete és a vörös (piros) rúzsról?

Figyelt kérdés
Vettem mindkettőből, és a barátaim azt mondták, hogy ez a két szín nagyon k***vás. Pedig sok emberen láttam már, és nagyon akartam. De így nem akarom hordani, ha k***ának néznek benne. Szerintetek?

2014. júl. 16. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Művészi fotózáshoz oké, koncertekre oké, kiöltözős helyekre a vörös oké, de nem tizenéveseknek, kb. 25 fölöttieknek, hétköznapokra egyik sem oké, túl hivalkodó, macerás mindig igazgatni, a fogad tiszta rúzs lesz, ami undorító. Az ajkakat meg piszkosul kiszárítja.

Ha vékonyak az ajkaid, akkor meg felejtsd el mindkettőt, mert akkor csak még inkább vékonyítja majd.

2014. júl. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Fekete rúzs nekem is kell, csak nem tudom hol lehet kapni olcsón.. Black metaller vagyok.

Vörös rúzst csak akkor használnék, ha el akarnám csábítani a páromat.....és ő nem metaller vagy rocker. ÉS már elmúltam 20.

Az utcára egyiket sem használnám.

2014. júl. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez jut róla eszembe :D

[link]

2014. júl. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

3.

:'DDD De bolond vagy! :DDD


Első voltam.

2014. júl. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Fekete rúzshoz kell egy stílus , neked tetszik? Akkor hord , akkor illik a stíusodhoz , persze azért ne 10-12 évesen , vörös kicsit elegánsabb , de tetszik magadon ? azt is hord. Van egy szemüvegem , ami senkinek se tetszik túlzottan , de én imádom , és eleinte szembe se jutott hogy ne hordjam , de miután megvettem , és sétáltunk haza a csoporttal(táborba voltunk) gondolkoztam egy kicsit rajta , hátha mégse kellene? de aztán eszembe jutott hogy hagyjuk már én imádom , megvette , hordani fogom , most is imádom <33 (mások még mindig nem XD ) Szval ha tetszik hord , NE ÉRDEKELJ KI MIT MOND :)
2014. júl. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
89%
Ha tetszik akkor hordd! Ne a mások véleményét figyeld,ha te jól érzed magad akkor csináld,és fesd magad! Ennyi! Nekem fekete rúzsom van de utcára nem hordom...majd még be kell rockeresednem (xD rockot hallgatok és kezdem a stílust is felvenni) és akkor talán hordanám hétköznapra is de nem vinném túlzásba. 15/l
2014. júl. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
a fekete és vörös rúzs menő. : ) hordd, ha tetszik magadon.
2014. szept. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!