Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik a jobb? Oldaltáska...

Melyik a jobb? Oldaltáska vagy hátizsák?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, volt már oldaltáskám és hátizsákom is, idén valahogy mégsem tudok dönteni, hogy melyik legyen.

Szerintetek melyik a jobb? És linkelnétek légyszi olyanokat, amik nektek tetszenek?

NOrmális válaszolóknak megy a zöld kéz! :)



2013. aug. 26. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Hátizsák! Nekem az oldaltáska húzta a vállamat.. és most egy fekete pumás tatyóm van. Kényelmes, nagy, elfér mindenem..
2013. aug. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
A hátizsák jobb szerintem. Én converse oldaltáskát akartam de attól nagyon fáj a vállam és a hátam is, szerintem az nem olyan jó ha sok könyvet viszel suliba. Én ma vettem pumás táskát. De láttam még adidas és nike-ost és szerintem az is jó volt.:)
2013. aug. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen mindegy, hordhatod felváltva is, csak ami kell, azt mikor váltassz, mindig tedd át a másikba, azt ne felejtsd el, fontos!!:)
2013. aug. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
A hatizsak olyan szempontbol jobb, hogy kisebb esellyel lesz gerincferdulesed, gorbe hatad, stb. En egy eve hatizsakot hordtam(egy fekete converset), de most mar csak valltaskat hasznalom es nem is keresztbe rakom, hanem csak az egyik vallamon van(nem tudom, hogy ezt most mennyire tudtm ertelmesen elmondani :) ) Nekem mindig is jobban tetszettek a valltaskak, sokkal csajosabbak, a hatizsakok szamomra mindig is kicsit sportosabbak, nyomibbak voltak. De az osztalyomban tobb lany is hatizsakot hord. Nekem pl. tok tetszenek a mubor valltaskak, raadasul szinte mindenhez fel lehet venni oket. 15/L
2013. aug. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

egyértelműen a hátizsák jobb ,sokkal kényelmesebb eloszlik a súly nem úgy mint az oldaltáskánál mert ott ugye csak az egik válladat húzza a táska nekem van oldaltáskám tavaly azt használtam és már marhára fájt a vállam

17/l

2013. aug. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

hátizsák :) az nem húzza le a vállad és szerintem sokkal jobban tudsz benne pakolni :D

nekem kékes-lilás heavy tools-om van


[link]

2013. aug. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!