Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretném elkezdeni a sminkelé...

Szeretném elkezdeni a sminkelést. Még sose csináltam, egy egyszerűbb hétköznapokra való sminkre gondoltam. Mik azok az alapvető sminkcuccok, amelyeket be kellene szereznem? Légyszi, írjatok márkákat is, miből mi vált be nektek!

Figyelt kérdés
Melyik a jobb, és tartósabb: a szemceruza vagy a tus? Hallottam már,hogy kezdőknek filces szemhéjtust ajánlanak...

2014. júl. 22. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem ne úgy vágj bele, hogy egyik napról a másikra hirtelen a semmiből full sminkben jelensz meg valahol. :) Vegyél egy szempillaspirált, vízállót, feketét. Tanulj meg bánni vele (kell pár hét, mire rutinból menni fog). Ha már biztos kézzel spirálozol, jöhetnek a szemhéjpor, szemcerka, tus, stb. Szemhéjporból nem éri meg a drágát venni, sokkal pigmentáltabbak az eurós boltos 300 ft-os darabok. :) Én a szemceruzát szeretem jobban, mert kevésbé "durva", mint a tus.

A szádra eleinte valami nagyon pasztelles rúzst válassz, vagy csak szájfényt, tapasztald ki azzal, h mennyit bír, mitől kopik le, milyen gyakran kell igazítani rajta.

Alapozó, púder és társai pedig attól függ, milyen bőröd van, ha szép, egyenletes, akkor elég egy kis korrektor a problémásabb részekre. :)

2014. júl. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!:)
2014. júl. 23. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!