Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek jó a filces...

Szerintetek jó a filces szemhéjtus kezdőknek? Melyik márkákat használjátok belőle? Mit tapasztaltatok a termékekkel kapcsolatosan? (poz. Neg. )

Figyelt kérdés

2014. júl. 23. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltam párat, nem tudom már melyik márkákat de egyik sem vált be, volt amelyik egyből lekopott, volt ami alapból alig fogott, beszáradt egy hét után, volt amelyikkel csak méteres vastag egyenes vonalat lehetett húzni... de igazán vékonyat egyikkel sem sikerült soha. Szóval nem váltak be.

Szerintem a legjobb a folyékony, normális, persze abból sem mindegy melyik, és gyakorolni kell vele. Bourjios Liner Pinceau-t használok most, eddig a legjobb amit találtam.

2014. júl. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs sok filces tusom, ebből a fajtából az egyik legjobb az Avonos. Egyébként leginkább folyékonyat használok, ilyen fajtával tanultam meg vonalat rajzolni. A Lovely folyékony tusa nagyon jó, de az Essence liquid eyeliner sem rossz.
2014. júl. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ez van, én szeretem. Manhattan.


Mártós, tehát nem egészen filctoll jelleg, de nem ecset vége van. Olyan mint egy matrica, nem maszatol, nem olvad le.

2014. júl. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, tökéletes a kezdőknek! Én most találtam ezt a fajtát,egyszerűen imádom! [link] nem fogy ki, nem szúr, nem túl kemény és csodálatos tusvonalat lehet vele húzni! Csak ajánlani tudom! :) 16/L
2014. júl. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Master precise.

Egy kétbalkezes is tudná használni szerintem, a legtartósabb tapasztalatom szerint, és ugyan drágább, mint egy essence pl, de nem fakul ki a színe három használat után és két óra múlva sincs felkenődve a szemhéjamra. :D

2014. júl. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, sokat segítettek!:)
2014. júl. 24. 14:36
 7/8 A kérdező kommentje:
Az aden filces tusról mi a véleményetek? Érdemes megennem?
2014. júl. 26. 13:05
 8/8 A kérdező kommentje:
megvennem.. :D
2014. júl. 27. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!