Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nyelvpiercing szúrásnál...

Nyelvpiercing szúrásnál elérzéstelenitik a nyelvet?

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 10:14
 1/2 anonim ***** válasza:
hali, igen érzéstelenítik lidocain sprayvel, a szúrásból nem fogsz semmit érezni, de utána pár napig be lesz dagadva a nyelved (esetek nagyon kis százalékában ez nem következik be) a szúrást követő 24 órában nem fogyaszthatsz tej terméket és először egy hosszabb ékszert helyeznek be, amit később szokás rövidebbre cserélni(szintén a dagadás miatt)
2010. jan. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ez nem teljesen van így a következő 1 hétben nem ehetsz vagy ihatsz tejterméket, nem ihatsz szénsavasat, hideget, forrot... ha ezeket betartod kb a 4-5ik napod már egész jó lesz. Viszont jó betartani mert nem mindenki reagál ugyanugy és pl ismerősöm nem tartotta be neki semmi baja nem lett tőle, és ezért én sem tartottam be. Én 3 hónapig szenvedtem vele a végén gennyes lett:D Na akkor viszont már betartottam és 2-3 nap alatt begyogyult az ami 3 honapig nem. Jah és a vérzés mennyisége attol függ hová szurják. Én ajánlom neked Pesten a Barossban a Kékszakáll vagy vmi ilyesmi a studio neve és azt hiszem ott a Krisztián szúrja a pc-t. Profik nekem 7ik éve semmi gondom azokkal a pc-el amit ő szúrt. Azt is megszokták mondani hogy mivel fertőtlenítsd. de nem árt rá kb 1-2 hétre lehuzni vmi jo alkoholosat:D az még jobban lefertőtleníti.
2010. szept. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!