Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 15 éves lány vagyok és szeretn...

15 éves lány vagyok és szeretnék korrektort használni. Nincs túl sok pattanásom, de havonta egyszer azért előjönnek. Milyet ajánlanátok zsíros bőrre, pattanások fedésére? Ti milyet használtok?

Figyelt kérdés
2014. júl. 26. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Catrice camouflage cream,Avontól a Luxe-ős korrektor
2014. júl. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*luxe-os
2014. júl. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Essemce, Catrice, Maybelline folyékony korrektorjai nagyon jók. :)
2014. júl. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is teljesen ugyanebbe a helyzetbe vagyok. Maybelline affinitone folyékony korrektor nagyon jó, csak ajánlani tudom :)
2014. júl. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Stiftes nem jobb?
2014. júl. 27. 00:43
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A Catrice Camouflage szerintem a legjobb, legerősebb fedésű a drogériások közül. Nem is drága, 975 volt, mikor vettem. Majdnem egy éve használom a kis tégelyt, még mindig van benne, pedig elég sokat kell felkennem, szóval nem 1-2 pöttyöt. A folyékonyak inkább szemkörnyékre valók. Bármilyet veszel is, egy púdert érdemes mellé beszerezni, akkor sokkal tartósabb lesz, és mattítja az arcod.
2014. júl. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tippet!!
2014. júl. 27. 17:21
 8/8 anonim válasza:
Essence stay natural folyékony korrektor. Nekem jobban bevált a folyékony mint a stiftes bár lehet h a termék volt rossz...
2015. júl. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!