Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Leszedtem a mű, egyenként...

Gothard klarika kérdése:

Leszedtem a mű, egyenként felrakott szempillákat, már azt bánom, hogy felrakattam. Totál csőd az egész? Mennyi idő alatt nő vissza? Visszanő egyáltalán. Mivel nő vissza? Mennyi idő alatt? Az önértékelésem nagyon lement, nem tudom mit tegyek!

Figyelt kérdés

#szempilla #gyér #vissza nő?
2014. júl. 28. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Elvileg (ha jól lett feltéve) nem kellene hogy kárósítsa, vagy kihulljon tőle az eredeti szempilla. Vagy lehet ,hogy a ragasztóval volt a gond (A jó minőségű ragasztók orvosilag teszteltek,nyilván ezek nem 300Ft-osak, hanem 2000Ft-nál kezdődnek)


DE, térjünk a lényegre. Utána olvastam neten, és azt írják visszanő. Sokan írják a ricinus olajat,hogy az segít(bár én nem próbáltam). Esetleg te is keresgélj neten és keres rá erre: szempillanövesztő krém hátha találsz valamit. Az Alverde Over Night Coffein Serum is ilyen ( egy blogon olvastam róla jó véleményt, ezért gondoltam megemlítem, hátha neked is beválik)


Hogy menyi idő alatt nő vissza?(szerintem)kb. 1-2 hónap.

2014. júl. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
picit sok az a két honap, de belenyugszom, en egy két hátre gondoltam....de ezek szerint nem...valami tipp???hogy ne latszodjon, esetleg?
2014. júl. 28. 12:35
 3/4 anonim ***** válasza:
2-3 hét alatt visszanő. Legalábbis nekem ennyi volt mikor levágtam a szempilláimat.
2014. júl. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Ha már mindenképpen szeretnél hosszú szempillákat, szerintem inkább a saját szempilla növesztést próbáld ki. Nekem ez vált be, tartós, természetes, és nem teszi tönkre a saját szempilláidat.

Careprostot használok, időnként itthon is ki lehet fogni különböző aukciós oldalakon.

Egyetlen hátránya hogy az eredményre kicsi várni kell, viszont megéri!!

2014. szept. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!