Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egész életen egy csőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egész életen egy csőd párkapcsolatok terén is. Ez miért lehet? Vénkisasszony maradok egész életemre?

Figyelt kérdés
Eddigi életem során nem sok párkapcsolatom volt. Én minden beleadtam hogy működjenek, de a pasijaim mindig búcsúzás nélkül leléptek. A legtöbb kortársamnak már van párkapcsolatuk és boldogan élnek, sőt még sokszor tőlem csúnyábbak is megtalálják az igazit. Pedig nem vagyok egy bunkó, aki a társával lekezelően beszél. Ráadásul diplomát sem sikerült szereznem mint a legtöbb velem egykorú embereknek. Anyu szerint már kiöregedtem, és soha nem lesz senkim. L/21
2014. febr. 4. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért a kiöregedéstől még messze vagy. Van időd :)

23F

2014. febr. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
amennyiben nem maradt le egy 0 a korod végéről, annyiban anyukád eléggé.... buta. Már bocsi....
2014. febr. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor anyukád kicsit el van tévedve. Még sok időd van!
2014. febr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

énis majdnem eltemettem magam 21 évesen, aztán 22 évesen meg találtam egy szuper pasit :)

nekem se sikerült soha egyik sem, csak ez.

nem foglalkozok vele mit mondanak mások, egy "barátnőm" is el volt tellve magától, hogy neki 7 éves kapcsolata volt 23 éves koráig - ja, de a pasija verte, bezárta, lelki terrorban tartotta és együttélésük alatt 800 ezer FT tartozást hoztak össze.

Nem vagy semmiről lekésve, egyáltalán!

2014. febr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Anyukád ha jól tippelem még abban az időben volt fiatal amikor 18-20 évesen már sokan gyereket szültek és önállósodtak. Manapság eléggé megváltozott már a világ, lehet csak nem sikerült követnie. Ne hallgass rá, fiatal vagy. Nem sikerült diplomát szerezned? Ki bánja, manapság sok diplomás ember is alig tud elhelyezkedni.


Nagyon is jó esélyed van találni valakit, ne aggódj emiatt!

2014. febr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy lekésve semmiről. Az első 5 évben nekem se sikerült normális pasit találnom.


24 éves voltam amikor ismertem meg az igazit, és össze is jöttünk. 28 éves vagyok jelenleg. A kortársaim között sokan vannak egyedül. Van 3-4 házas, van ahol gyerek is van, de kapcsolatban lévők vannak legtöbben, van ahol gyerekkel.


A férjem kicsit fiatalabb, 25 éves. Az ő kortársai között: baráti körében mindenkinek komoly évek óta tartó párkapcsolata van, a legtöbben együtt is élnek már.


A nővérem pl még mindig egyedülálló, 32 éves létére. Más kérdés, hogy ő semmit nem tesz azért, hogy legyen párja.


Mondom még egyszer, nem vagy semmiről sem lemaradva.:)

2014. febr. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az összes választ!
2014. febr. 4. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!