Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Titokba csináltattál piercinge...

Titokba csináltattál piercinget? Lett vmi komoly következménye szülök által?

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
6-ot! az összessel lebuktam. minden alkalommal mondták h többet nem akarják meglátni rajtam. azóta még van 3 de arról tudnak és már nem érdeklik de én sem akarok többet. fájt nekik h hazudtam.
2010. jan. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

kb 5 kérdéssel lentebb is van egy hasonló..

Előtte nézz szét mielőtt kiírnád..ejnye..

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__smink-es-kie..

2010. jan. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de az én kérdésembe azis benne van hogy lett e valami komoly következménye
2010. jan. 10. 21:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmi nem lett, megszokták 2 hét után.
2010. jan. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

tetkót csináltattam titokban, Anyunak a mai napig fogalma nincs róla. a hátamon van, nem járunk együtt strandra, öltözni meg elsunnyogok mindig. idén költözöm, úgyhogy vége a mókának:)

egy arcpiercinget nem lehet eltitkolni ugye, a legrosszabb az lehet, hogy egy kiadós ordibálás után kiszedetik Veled. ha meg nem szeded ki, fogjanak le, és vegyék ki... mennyi rá az esély?:)) amúgy kb 16évesen vállalnak a szalonok legkorábban, vagy elkérik a személyidet, vagy hazaküldenek. fusiban meg nem érdemes, mert benő, begyullad, elfertőződik, vagy akármi lehet...

2010. jan. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2-t csináltattam anyámék tudta nélkül... apám kiakadt, anyám lesz*rta. :D
2010. jan. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én is kettőt csináltattam, az egyiket fél évig titkoltam, véletlen meglátta, miközben szoknyát próbáltam, a másikat tesóm árulta el fél évig. annyit mondott anya hogy vegyem ki, de én nem vettem :D apát nem érdekelte.
2010. febr. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
utolsó. a "szoknyaprobálásnál' hol volt a piercinged?:D
2010. jún. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!