Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet Miskolcon barna...

Hol lehet Miskolcon barna színű szempillaspirált venni?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne, már sok helyen megnéztem, de nem találtam. Ha lehet NE legyen vízálló, és inkább hosszítson, mint dúsítson. De nagyjából mindegy, csak legyen barna színű. ;) Előre is nagyon köszi. :D

2014. júl. 29. 12:54
 1/2 anonim válasza:

Én ugyan Gödöllőn, de pont ugyan ebben a helyzetben vagyok :). Találtam is a dm-ben, nem az van ráírva, hogy barna, hanem: black/brown tehát szerintem sötétebb, de nem teljesen ez, vagy az.

Több féle volt, de sajnos áramszünet, vagy mi miatt mindenkinek ki kellett menni, nem lehetett vásárolni :/

Remélem segítettem :)

2014. júl. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor legközelebb nem rohanom át a tekintetemmel az sem, amire black van írva. ;)
2014. júl. 31. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!