Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Púdert használhatok úgy is,...

Púdert használhatok úgy is, hogy alapozó nincs alatta? Ha mondjuk csak egy kis korrektor van alatta, az sem mindenhol, csak 1-2 helyen, ahol pirosabb a bőröm.

Figyelt kérdés
Az alapozótól úgy érzem, hogy egyáltalán nem szellőzik a bőröm, nem is szeretem használni, olyan mintha egy álarc lenne rajtam, ráadásul mindig attól félek, hogy elfolyik, szétkenem...
2014. júl. 30. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
és miért kennél magadra púdert? az tömíti el csak igazán a pórusokat, szerintem csak korrektor és kész, vagy bb krém és rá korrektor!
2014. júl. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha az alapozót nem bírod, akkor a púdert még annyire sem fogod.

Vegyél egy sima színezett hidratálót (lehetőleg olyat, ami természetes anyagokból van), arra nem kell púder.

Nincs akkora fedése, mint egy alapozónak, nem lesz maszk hatású, egységesíti az arcszínedet és táplálja a bőrt.

2014. júl. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor elég rossz alapozót használhatsz... Nekem is volt már szerencsém maszkhatásúhoz, de pl. a L'oreal True Match az örök szerelem, mintha ott se lenne. Púdernek meg próbáld ki a Catrice átlátszó púderét, olyan mint a liszt, és nagyon szépen mattít. Nem tudom, mi lesz ha alapozó nélkül viszed fel, de ha valami nem tetszik a bőrödnek, észre fogod venni, és akkor változtatni kell- rengeteg arckrémmel nem volt kibékülve a bőröm.
2014. júl. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én így használom a púdert, ahogy írtad, hogy alá csak korrektor, majd jöhet maga a púder.

Nem azért kezdtem el így használni, mert nem bírom az alapozókat, nincs velük semmi bajom, csak egyszerűen annyira zsíros a bőröm, hogy minden lefolyik rólam, főleg ebben a melegben és nagyon csúnya lesz. Kipróbáltam csak a korrektor + púdert és így sokkal jobb a helyzet, így is fényesedik az arcom, de sokkal később és nem lesz ocsmány a fejem a nap végére.

Amit előttem írtak Catrice átlátszó púdert, azt használom második púderként amikor fényesedik az arcom, mert ettől nem látszik, hogy már 20 réteg púder van rajtam. A mattító hatással vitatkoznék, valóban szépen lemattít, de ez sem tart túl sokáig egy nagyon zsíros bőrön.


Szóval próbáld ki, hogy neked milyen úgy, aztán majd meglátod, hogy jobb-e.

2014. júl. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Színezett hidratálót tudnál ajánlani, olyat, ami DM-ben is kapható? Konkrét márka kellene. És merre kell keresni, az arckrémek körül?
2014. júl. 30. 21:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ezt használom, nekem bevált, csak vizes kézzel és gyorsan kell eldolgozni, mert sűrű és pikk-pakk beszívja a bőr.

[link]

1300 Ft, de nagyon kevés kell belőle, kisebb adag, mint egy borsószem.

Ez az "Ellenőrzött natúrkozmetikumok" között van.

2014. júl. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!