Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ez sok smink egy 16 éves lánynak?

Ez sok smink egy 16 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Alapozó, korrektor, púder, felül vékony tusvonal (fekete), halvány pirosító, egy réteg szempillaspirál, és színtelen ajakápoló.

2014. júl. 30. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kissé sok..de attól is függ, hogy hogy használod ezeket.
2014. júl. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez rengeteg.ez minden embernek sok konkrét maszk
2014. júl. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is sok. Igazából az a három réteg vacak nem kéne. Az alapozó-púder-pirosító helyett szerezz inkább egy színezett hidratálókrémet. A vékony tusvonallal, spirállal, ajakápolóval nincs baj.
2014. júl. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem egyáltalán nem sok, max a tusvonal (ami valójában elég kevés emberen néz ki jól), vagy az alapozó, ha szükségtelen, vagy túl sokat használ belőle.
2014. júl. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze attól függ, hogy hogyan használod, de alapvetően nem sok, ez még nem az a kategória. Viszont az alapozó helyett nem lenne elég egy BB krém? Én is 16 éves vagyok, tehát sejtem, milyen a bőröd :) Pattanásokra elég a korrektor, a púdernek jó alapot ad a BB is, tehát nem fog kifényesedni az arcod, és egységesíti a bőrszínt is, alapozó sok lehet minden nap.
2014. júl. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem nem sok.
2014. aug. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!