Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nektek tetszenek "Móni szépség...

Nektek tetszenek "Móni szépségvilága"nak videói?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla?:D vagy inkább follow Anna?:)

2014. júl. 30. 18:50
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
65%
Mindkettőnek idegesítő a stílusa, néhány videót láttam tőlük, épp elég volt.
2014. júl. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

:""DD

köszi a választ:))

megy a zöld:D

2014. júl. 30. 20:13
 3/33 anonim ***** válasza:
87%

Nem tetszenek Mónié. Ő szidja Gabit, hogy rosszul sminkel, holott Móni sminkjei 99%-a ugyanaz csak más színekkel. A "Dolgok amik idegesítenek"-tő egyenesen falnak megyek (10 percet néztem és mentem tovább) Sok dologban üti a saját szavát, pl.: Mondta hogy a sok mai 11-15 évesnek már van kapcsolata. Ő is 15 évesen jött össze a barátjával. Szerinte nem tudnak a "maiak" szépen beszélni. A nem sminkes videóiban 10 káromkodásnál abbahagytam a számolást.

Ask.fm-en hihetetlen milyen bunkó. Valaki építő kritikát mondd neki, és abban a mondatban 1 db helyesírási hiba van, már csatolja a "Magyar Helyesírás Szabályai" c.könyvet. De ha valaki végtelen h.írási hibával nyalja a fenekét, ahhoz persze nem csatol. A Beauty guruk is emberek c.videójában körülírja h mi vagyunk a kakik.

Copyzza Ehhsyt (Babuk-kal, mivel Eszti találta először ki hogy elnevezi a feliratkozóit)

Annát szólja le hogy ilyeneket mutat (szájátszúrás) a cideóiban. Sokkal de sokkal durvább videók vannak a neten. Ez azokhoz képest harmatos bocifing volt.

A Dancsó Petis problémájára meg csak annyit írok, hogy mi köze van hozzá? (A videónak persze azóta se tudja a címét, de amit linkelnek, arra azt írja hogy nem erre gondoltam)

Szerinte máról holnapra le lehet tenni a cigit. Az agya hozzászokott a nikotinhoz, nem úgy megy hogy na most többet nem szívok.

A többi dolgot le se írom. Annyi még a végére, hogy nem kéne behúzni mindenét (Instán van egy bikinis képe -holott ő mondta h a sok ember mindek pakolja tele az oldalait a fürdőruhás képeit, és hogy ez milyen szégyen meg hogy ezeket minden pedofil felhasználja- ahol kilátszanak a bordái, magyarul behúzza a hasát)

Annával nincs bajom, nagyon aranyos lány.

2014. júl. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
87%

Anna nem volt szimpi az elején,de mostanra az lett.

Móni pedig... hát mondhatni,kicsit irritál.Az viszont tény,hogy sminkelni jól tud,de máshoz nem igazán ért.Értem ezt hajra,vagy az alakjához való öltözéshez.Lefordultam a székről a dresslink haul-os videó közben,mert azok a szoknyák... hát... rajta, hogy is mondjam... és tudni kell,hogy én sem vagyok nádszál...

A viselkedésével is vannak problémák,főleg az amit az előttem szólók már elmondtak.Igaziból maga az a stílus,amit csak a környezetében élők ismernek,leszűrhető abból,hogy milyen pofákat vág.Figyeljétek meg,és le fog esni,mire is gondolok :)

2014. júl. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Sziaaa:D

köszönöm szépen a válaszodat,neked is megy a zöld:)

és egyben írnék is rá egy pár dolgot.

Én speciál nagyon szerettem amíg el nem olvastam a válaszodat.

Tényleg nagyon sok mindenben üti a saját szavát,ezt már én is megfigyeltem.És azt is,hogy askon mindenkivel bunkózik.

mostanában elég gyakran olvasható ,hogy duci. De kérdem én: ha ő nyilvánosan kinyilvánítja a véleményét a one directions-ről(lehet rosszul írtam,azért elnézést kérek mert nem hallgatom őket) akkor ezt a többi ember mért ne tehetné meg vele?És ez sajnos már így van...az emberek VÉLEMÉNYT kérnek és ha nem egyezik az ővével már rögtön elküldenek...én is szerettem(IDÁIG) és az első kommentelőt sem küldtem el a fenébe hanem szívesen meghallgatom. És ez elég gáz hogy 20 éves fejjel nem érti...Ez a Dancsó Péteres dolog mi volt?:o és írta, hogy nem tartja tehetségesnek Gabit vagy mondta?:o az instagrammját megnéztem és a bikinis képén egy kicsit(ENYHÉN) kiakadtam...pedig ő volt az az ember akiről nem feltételeztem volna,hogy így mutogatja magát. És tényleg..azon a képen 100x kissebbnek tűnik a hasa.

Annát viszont én nem annyira kedvelem,mert nem nagyon jön be ez a pörgős stílus ,de Ehhsty aranyos:)

És még egyszer köszönöm szépen a válaszodat.:) mostmár egész máshogy látom ezt a "nőt":)

2014. júl. 30. 21:46
 6/33 A kérdező kommentje:

3.Kommentelő:D

igen,szerintem sem túl szépek azok a szoknyák. egyrészt neki sem áll jól másrészt amúgy sem tetszenek. az a barackszínű egyenesen förtelmes volt...

De sztem a beszélgetős videói egész jók meg gyönyörűen húzza a tusvonalat.

és sztem azert vág pofákat mert ugy gondolja hogy a grimasz áll neki a legjobban:D

2014. júl. 30. 21:52
 7/33 A kérdező kommentje:

*szóismétlés:"D

neked is nagyon köszönöm ahogy az előző válaszadóknak is:D

szintén megy a kéz:DD

2014. júl. 30. 21:53
 8/33 anonim ***** válasza:
72%
Tetszenének a videó, ha nem lenne ennyire flegma, mintha csak kényszerből csinálná.
2014. júl. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
54%
Én egyiküket sem szeretem, Annát, Mónit, Ehhstyt sem. Nem szimpatikusak, idegesítő a stílusuk.
2014. júl. 31. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
91%

Kettes vagyok.

Dancsó Petis: állítólag Peti egyik videójában kifigurázta Plastic Tinkerbell-t és ezért Móni taplónak nyilvánította (De könyörgöm, mi köze van hozzá?)

A másik ami zavarta Mónit, hogy Peti megcsinàlta a "Mi van a táskámben?" c. videót, és Mónit ez kiakasztotta, mert hogy a lányokat érdekelheti hogy mi van más lány táskájában. Speciel én leszrom mert MAGÀNÜGY.

Gabis: Egyik askos válaszában írta, hogy "Csipkelány jó minőségű videókat csinál, de nem fogja meg az embereket a személyisége. A youtube-t a 13-15 éves korosztály nézi, ezért van Gabinak több feliratkozója, holott nem sminkel valami jól" <-ilyesmit írt.

Súly. Na igen. Ha nem bírja a kritikát, akkor ne mutogassa magát. Én sem vagyok nádszál (combot kell izmosítanom) de nem rakom ki ország-világnak az így-úgy behúzott hasas képeimet.

Összefoglalva Mónit: Ő csinálhatja, de ha más szól neki valamit, akkor az már egy bunkó tapló kcsög.

Ami még kimaradt: egy room tour-ban miért mutatja az óvszerét, a tamponját és a fehérneműit? Rakja el, nem kíváncsi rá senki.

2014. júl. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!