Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nektek tetszenek "Móni szépség...

Nektek tetszenek "Móni szépségvilága"nak videói?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla?:D vagy inkább follow Anna?:)

2014. júl. 30. 18:50
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, én új hozzászóló vagyok.

(csak azért írom, mert látom van más 77%-os is)

2014. aug. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
79%

én mónit nagyon nem kedvelem. bevallom, krémmánián láttam őt először, feltöltött egy sminket, és én meg a fején röhögök azóta is. tudom ez gonosz dolog, de egyszerűen annyira idióta fejeket vág a sminkes fotóin, és ráadásul mindig ugyanazt a kettőt, egy mosolygósat és egy kicsit csücsőrítős lefelé konyuló szájas képet. szerintem nevetséges. pl.:

[link]

később fedeztem fel hogy videói is vannak, azokon meg a barátnőmmel szoktunk nevetni. elég buta szegény lány, f.ssa a szót, elmond mindent hatszor, és full nyomi. sminkelni amúgy tud, csak ízlése nincs hozzá.

nemtom eldönteni hoyg tényleg gyönyörűnek gondolja magát és ezért ilyen önimádó flegma p.csa, vagy kompenzál. amúgy szegénynek tényleg ork feje van, erről persze nem tehet, de a viselkedésével együtt nagyon irritáló és bunkó.

2014. szept. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
80%
Jezusom olvastam hogy valaki irta hogy mutogatta az ovszert meg ilyenek a room tourban..en par honappal ezelott elkezdtem a room tourjat nezni de olyan unalmas volt hogy elmondom mindenrol mindent (PL.: ezt az ikeaba vettuk,olyan vicces volt hogy hoztuk haza,kitol kaptam,mikor ) tul bonyolit minden fel oras videokat csinal amire nem szanna szerintem sok ember idot ha vegig nezek egy videojat is beletekerek nagyon sokszor:Dd
2014. nov. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 smile_like_a_minion ***** válasza:
45%
Engem móni nagyon idegesít. eleve ez a csatornanév szépségvilág- te jó ég. followanna pedig nagyon jó mindent elmagyaráz :)
2015. jan. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég...Hogy mik vannak itt... Eddig semmit sem tudtam arról, hogy Anna csinált egy ilyen kamu nyereményjátékot... Hát én nem ilyennek ismertem...

Nekem pedig Móniról az a személyes véleményem, hogy mindenki hibázhat...igaz, hogy ő már nagyon sokszor hibázott, de én ettől függetlenül továbbra is fogom nézni a videóit! :)

Amúgy tényleg igaz, hogy a room tour videójában mutogatta az óvszerét meg a tamponját?

2015. márc. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 hella22 válasza:
100%

Előző felhasználo igrn igaz Monitol!

En szerettem,de mara kevesbe szeretem,nagyon flegma askon,es nekem kicsit ugy tunik,hogy igenytelen is! :/

Meg a szemoldok,es azta Anna tenyleg ilyen vidit csinalt? :O

Nem gondoltam volna rola!

2015. márc. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Annat annyira megutaltam az a hang...nagyon irritál ,monit se kedvelem de inkabn moni:)
2015. jún. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
73%
Nekem kedvenc videósom Móni de Annának idegesít a stílusa .Szerintem Móni jó videós én ajánlom !
2016. jan. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 abrakadabraka válasza:
47%
Nem tudom, de én imádom! És ne nézzetek hülyének!
2016. febr. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
86%

Egyikse

de talán inkább Anna. Ha egy szépséggurut nézek, valószinű azért teszem,mert valami ötletet akarok meriteni, nem pedig szétunni az életem és mély depresszióba esni (emi Mauni videoi alatt könnyen megtörténhet)

Annának nőiesebb a stilusa, ami azért előny. Nem tudom a mauni milyen életfájdalmát probálja kifejezni ezzel a lehangolt emós gothikus dologgal de ez mar rég nem menő.

Na meg ahogy órákig mesél a semmiről. Az lenne a lényege a videóknak hogy hasznos infókkal szolgáljon, ehhez képest a 40 perces videóiból tényleg semmi nem derül ki. Aztán a külseje. Igen gáz, de ezért még ugye nem kellene bántani. De akkor hogy jön ő ahhoz hogy fogyási tippeket adjon ask-on. Egy lany kérdezte tőle hogy hogyan tudna leadni 5kg, mert jelenleg 46 kg és 165 cm. Erre moni annyit ir h "diéta,mozgás". Ha már ő a példaképp akkor miért nem világositja fel a kis követőjét h egyáltalán nem kell fogynia,sőt!

Aztán arról is mesél hogy ő soha nem fürdik, mert az milyen undoritó dolog.Folyton arról panaszkodik a videóiban,hogy akármilyen ruhát megvesz,nyáron mindbe büdös,és fel van háborodva hogy ilyen szar minőségű ruhákat gyártanak.

Na mindegy, a móniról tudnék irni sokat, tényleg nem értem hogy lehet erre igény és az a sok feliratkozó hogy tudja ezt élvezni

Anna lehet idegesitő és megjátsza a túlzott kedvességet de a videóiból nagyon sok hasznos dolgot ellestem.

És ha már bjutiguru akkor én ajánlom SzilvaleSzilviple nevű hölgyet, akire megfelel a beautyguru cim. Ő maga is egy csinos hölgy,ami szerintem egy alap kell hogy legyen ebben a "szakmában". Nagyon szépen sminkel és izlésesen.Nagyon tetszik a stilusa. Jah és lehet őt nem ismeritek,mert ő nem rendelkezik 100.000 feliratkozoval vagy nem rak ki naponta videót arról hogy hogyan eszik meg egy félcitromot de legalább nem járatja le magát. Én azt gondolom nem mindig az a jó ami felkapott :)



Ez csak az én véleményem, nemharagudjon akit megbántottam. Tudom h sok a helyesirasi hiba de siettem

2016. febr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!