Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nektek tetszenek "Móni szépség...

Nektek tetszenek "Móni szépségvilága"nak videói?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla?:D vagy inkább follow Anna?:)

2014. júl. 30. 18:50
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
92%

Follow Anna elásta magát nálam a kamu nyereményjátéka óta. (Ne mondja senki, hogy nem volt kamu, mert később maga is beismerte.) A hangja meg engem kiváltképp irritál.

Móni nekem szimpatikus, bár szerintem nincs teljesen kibékülve magával, ezért szól le másokat, és ezért bunkó sokszor. De amúgy ezerszer inkább ő, mint Anna...

2014. aug. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:))
2014. aug. 3. 07:30
 13/33 anonim ***** válasza:
40%
Én imádom Móni videóit:) De látom sokan nem, hát semmi nem tetszhet mindenkinek:)
2014. aug. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

Móninak van egyénisége. És ezen nem is változtat, minden videóban ugyanazt hozza. Ez szimpatikus. Az viszont nem, hogy ez a bizonyos egyéniség Nem szerethető-szerintem. Persze, nem kell mindenkinek vigyorgósnak, meg cukinak lennie, de azért ez a "halálosan unom az egészet és utálok mindent" stílus néha bizony lehangoló. És a semmiről való pofázás háromnegyed órán keresztül, amiben mindent elmond kb ötször, csak máshogy.

Follow Annával ki lehet kergetni a világból, számomra fülsértő a hangja, a stílusa pedig, főleg mostanában csupa-csupa koppintásból áll. Régebben bírtam, jók voltak a hajas videói, de mióta netszupercelebnek hiszi magát, kiakadok tőle.

2014. aug. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát, Móni... Elég bunkó tud lenni, intagrammon is, valaki esetleg félreért valamit, egyből mekkora idióta... Nem baj, hogy nem az a pörgősebb fajta, de ez a lassú, monoton, unalmas stílus, ahogy beszél és videózik... eléggé lehangoló, vagy nem is tudom. Meg néha mondjuk foghatná rövidebbre a dolgokat, mert minden szarról képes 1 órákat pofázni, és 60-szor elmondani ugyan azt a dolgot.
2014. aug. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Valaki, belinkelné nekem, Annának melyik nyereményjátéka volt kamu? Érdekelne nagyon. Előre is köszönöm.
2014. aug. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó, Anna már letörölte a videót.
2014. aug. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
És hol ismerte be Anna, hogy kamu volt a nyereményjáték?
2014. aug. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Instagramon, ez a kép pedig egy napig volt kint, aztán letörölte. A bocsánatkérés annyiból állt, hogy beismerte, hogy hazudott, állítása szerint csak jót akart, de elnézést kér.
2014. aug. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

Én azt a képet nem láttam, de egy bocsánatkérő videó lett volna a minimum.

Amúgy annyi a lényeg, hogy olyan dolgokat mutatott be, amik az övék és hogy olyan nyertesnek adta, akinek a youtube profilján látni lehetett, hogy akkor regisztrált, ráadásul Anna videójához hozzá sem szólt és nem is lájkolta. Ez a két dolog feltűnt a figyelmesebb nézőknek, és odaírták komiba Youtube-n, és Facebookon is.

A nyeremények, amik még lebuktatták: egy kamera (aminek ütött-kopott volt a doboza, ráadásul már ezer éve nem is gyártottak olyat, ezt is kiszúrták, és egy avonos rúzs, amit doboz nélkül mutatott be, és mindenki tudja, hogy az avonos rúzsok dobozban érkeznek)

Több nyeremény is volt, matrica, meg még egyéb hülyeség

2014. aug. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!