Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 15 éves keresztlányomnak...

15 éves keresztlányomnak milyen fiatalos, friss illatot ajánlotok? Köszönöm.

Figyelt kérdés
Névnapja lesz és gondolkoztam, hogy meglepem egy parfümmel. Tudom kicsit merész ajándék de tudom hogy örülne egy jól választott illatnak, annak idején én is nagyon örültem. Olyanra gondoltam ami finom, könnyű illat, nem szeretnék se nagyon édest, se túl fűszerest, inkább valami könnyű tényleg egy hétköznapi illatra gondoltam, ami gyümölcsös- friss. Ja és árba se legyen nagyon drága. Tudtok ilyen illatokat? Nem tudom melyiket nézzem meg egyáltalán!
2010. jan. 11. 14:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem ha tudod mar hogy melyik uzletben veszed meg, mert ott nagy a valasztek es jok az arak, akkor batran szagolgassal! Az az igazsag, hogy mindenkinek mas tetszik.

En pl. most karacsonykor vettem egy Tommy Hilfinger tommy girl (fiatalok imadjak ezt a Tommy H.) es jo az illata nagyon.

De en szeretem a Calvin Klein uniszex (ffi no is hasznalhatja) es a Tommy H. true star illatat is.

A kedvencem pedig a Nina Ricci-nek a piros alma formaju uveges parfumje. Az valami isteni.

Menjel, es szagolgassal, az elado is segit.

2010. jan. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi! Max olyan 4-5000 ft-ra gondoltam!
2010. jan. 11. 14:39
 3/18 anonim ***** válasza:
56%

Az almás üveges nina ricci tényleg állat jó,

amit még szeretek az a Paris hilton parfümök. a Heiress Isteni, és a sima Paris Hilton nevő (csíkos, rózsaszín) üveg tökéletes a mindennapokra.

( nem kell megijedni, nem valami ribi-parfüm, attól hogy az ő kollekciója. meglepően jó illatú. )

17/L

Lily

2010. jan. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. jan. 11. 14:42
 5/18 anonim ***** válasza:
70%
14 éves keresztlányom és osztálytársai csak és kizárólag Playboy-t használnak. Ez most amolyan divatőrület az ő korukban. :)
2010. jan. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
tudom, de ő nem olyan, ismerem :) parfümje az is friss, gyümölcsös. Mondta is egyszer nekem hogy ilyen playboy, pink sugar szóba se jöhetne.
2010. jan. 11. 14:49
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerencséd van vele, tudsz bátran válogatni :)
2010. jan. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Esetleg menjetek el egyutt, es valassza o ki! Akkor te is orulni fogsz, hogy o nagyon orul! Mert ha mellefogsz, akkor te sem leszel boldog.

Nekem van olyan nagyon draga parfumom amit megkaptam, de keptelen vagyok hasznalni. Egyszeruen nem szeretem az illatat, pedig 100 m. A Gaultier-tol egy szurke dobozos parfum. Olyan a doboza mint egy konervdoboz, a parfum pedig egy noi test fej nelkul. Mindenki mondja hogy milyen isteni, de nekem nem jon be. Otthon all csak, pedig tenyleg nagyon draga.

Ugyhogy azert mondom, hogy az sem lenne baj, ha egyutt valasztanatok ki. Vagyis a lany valaszt, te pedig fizetsz. Na, jo otlet?

2010. jan. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam erre. Egyszer beszélgettem is vele, szagolt sok illatot a Dm-be de azt mondta ő nem tud dönteni, valahogy nem tudja hogy igazán mi is tetszik neki.. Én is tanácstalan vagyok azt is tudom hogy így nehéz egyedül! Azért köszönön a válaszokat, még vadászok
2010. jan. 11. 14:54
 10/18 anonim ***** válasza:
52%

Én most kaptom szülinapomra a Céline Dion- Chic parfümjét. Friss, könnyű és fiatalos. Én őszibarack és sárgadinnye illatot véltem benne felfedezni, de ahogy rákerestem, köze nincs hozzájuk:D

Na mindegy, szerintem ez jó választás lenne, azt hiszem, 4000 körül van.

2010. jan. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!