Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy sminkeljem magam idősebbnek?

Hogy sminkeljem magam idősebbnek?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok,és meg szeretnénk nézni a barátnőmmel egy 16 karikás filmet.De nem engednek be,már megpróbáltuk.Hogy sminkeljük magunkat idősebbnek? Vagy hogy öltözzünk annak? Hangsúlyozom,idősebbnek,nem útszéli prostinak.:)
2014. júl. 31. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy elkérhetik a személyidet és megnézik a korodat? :))
2014. júl. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Töltsétek le.
2014. júl. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

16 karikás, magyarul 16 éves kor alatt nem ajánlott. Ajánlott. A korhatár igazából csak egy ajánlás, úgyhogy be kéne, hogy engedjenek.

A kérdésre válaszolva idősebbnek nem igazán tudjátok magatokat sminkelni, esetleg egy jó kontúrozás segíthet a dolgon. A lényeg, hogy ne legyetek agyonsminkelve attól, mert attól nem fogtok idősebbnek kinézni. Talán egy szép, ízléses, visszafogott sminktől tudsz a legjobban idősebbnek tűnni.

Csak kíváncsiságból, melyik filmet akarjátok megnézni?

2014. júl. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tudnátok magatokat 100% biztosan hihetőre sminkelni, még, ha idősebbnek is tűntök, elkérhetik a személyiteket, hogy megbizonyosodjanak róla és akkor lebuktok. Szerintem is nézzétek meg otthon, ha valami megy a moziban akkor már fent szokott lenni a neten is, minimum felirattal vagy kicsit rosszabb minőségben, online is meg tudjátok nézni és akkor nem is kell letölteni. Mit akartok nézni? Keress rá a neten, hátha már fet van, ha leírod utánanézhetek én is.

Amúgy ezt sosem értettem, ha igaz amit az utolsó írt, hogy "ajánlott" és beengedhetnék akkor miért nem teszik, a pénzüket is visszautasítják. Vagy tényleg nem engedhetik be és megbüntethetik őket, ha valaki reklamál, hogy miért engedték be a gyerekét például? Ellenőrzés meg ilyesmi gondolom nincsen.

2014. aug. 1. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És idősebbnek öltözni se tudunk? :)
2014. aug. 1. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!