Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az a kérdésem hogy milyen...

Adrienn2002 kérdése:

Az a kérdésem hogy milyen sminkelési technikákat ajánlotok? Én 12 éves vagyok és szemhéjpúdert, rúzst és szempilla spirált használok! Ha buliba megyek akkor még szemceruzát és alapozót! Szerintetek hétköznapokon, hogy sminkeljem magam! (iskolába is)?

Figyelt kérdés

2014. aug. 3. 20:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Ez a válasz gondolom nem fog tetszeni.... de 12 évesen szerintem sehogy ne sminkeld magad. Én biztos nem engedném a lányomnak, ha egyszer lesz, hogy sminkelje magát amíg még kislány! Biztos vagyok benne, hogy szép és bájos arcod van, ne rontsd el sminkkel! :) A smink öregíti a bőrt, nem tesz neki jót. Azt meg nem tudom milyen bulikba járhatsz, ahova sminkelni kellene, de oda is maximum egy szempillaspirált, egy halványabb pirosítót és egyszerű ajakápolót engednék, de még így is sokat mondok. :D
2014. aug. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az első válaszolóval. 12 évesen szempillaspirál, korrektor fér bele maximum, szerintem. A többi már sok és általában viccesen is néz ki egy 12 éves kislányon, ahogy kimázolja magát. Ne akarj ilyen lenni, szerintem, ráérsz még sminkelni.
2014. aug. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Ahogy akarod, így is úgyis hülyén fogsz kinézni... Biztos gyönyörű arcod lesz 20 évesen...
2014. aug. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
Első válaszoló vagyok! Nagyon köszönöm a kis aranyos privát leveledet... Ebből is látszik, hogy mennyire kislány vagy még. :)
2014. aug. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%

#1 és #4

Ne aggódj nekem is küldött :D

Amúgy 3. válaszoló vagyok.

2014. aug. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Igen mert kedvesen is lehet válaszolni!!!
2014. aug. 3. 20:54
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Oké, akkor kedvesen. Ne sminkelj, mert csúnya lesz az arcbőröd. Nem tudsz semmit még a sminkelésről, de ez nem is baj. Amúgy...Minek akarsz sminkelni?
2014. aug. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
96%
hihi ez vicces
2014. aug. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen kicsi vagy még a sminkhez. Max szempillaspirál bőven elég, esetleg szájfény. Lesz még később 50 éved sminkelni, most még legyél gyerek.
2014. aug. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez sem fog tetszeni...

Szerintem elég nevetséges, ha valaki 12 évesen sminkel. Nekem eszembe se jutott ennyi idősen. Ettől nem fogsz nagylánynak tűnni. Én most sem sminkelek, pedig 24 múltam, mert nem érzem szükségesnek, gondolom neked 12 évesen még frissebb a bőröd. Elég lesz majd akkor festegetni, ha jönnek a ráncok, addig pénzkidobás.

2014. aug. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!