Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nem tudom csak én háborodok...

Nem tudom csak én háborodok fel, hogy a reklám hadjáratban teljesen hülyének nézik az embert?

Figyelt kérdés
Itt az oldalon is megjelent egy kozmetikum reklám Ilyen volt ilyen lett, és látszik, hogy anya lánya. Igaz digitálisan lehet fiatalítani öregíteni

2014. aug. 6. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki beveszi meg is érdemli..Én nem vagyok felháborodva, hidegen hagy az egész. Nem kell elhinni, nem kell elolvasni/nézni se...
2014. aug. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Képembe villog itt is és máshol is, TV boltokban
2014. aug. 6. 14:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Melyik reklám amelyik NEM nézi hülyének az embereket?
2014. aug. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez a céljuk!Hülyének nézik az embereket,mert a többség tényleg hülye is.Kapjuk a pofánkba a sok szart!Csak itt az a hülye,aki meg is eszi.
2014. aug. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem nyomják a képembe. TV-t nem nézek, a böngészőhöz meg van reklámszűrő (AdBlock).
2014. aug. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ramcsiii ***** válasza:
Meg amikor a ránctalanitó krémeket a huszonévesek mutatják be milyen hatásos..
2014. aug. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem a Sparos reklám idegesít, folyton felkelek rá amikor csipog az elején az a sz*r.
2014. aug. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!