Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Jó ideje szemüveges voltam de...

Jó ideje szemüveges voltam de már rendeltem kontaktlencsét, szerintem úgy jobban nézek ki, elképzelhető hogy nagyobb sikerem lesz a lányoknál?

Figyelt kérdés
2014. aug. 10. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jobban nézel ki és ettől több az önbizalmad is, elképzelhető.
2014. aug. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, nem valószínű, hogy ettől jobban felfigyelnek rád a lányok. Ha tetszel egy lánynak, akkor szemüveggel is szimpatikusnak kell hogy legyél. Ez nem sokat határoz rajta. Bár, hogyha kék/zöld szemed van akkor valószínűleg sokkal hamarabb feltűnik nekik, mert sok lány jobban szereti a kék szemű fiúkat :)
2014. aug. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
előfordulhat, főleg ha emiatt megnő az önbizalmad
2014. aug. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem lányként változtatott a helyzetemen. Jó ideig szemüveges voltam. Mióta lencsém van többen felfigyeltek, de több is vele az önbizalamam.:') (Talán nem jön be a fiúknak a szemüvegxD)
2014. aug. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!