Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tényleg nem gyártanak vörös...

Tényleg nem gyártanak vörös szemöldök ceruzát?

Figyelt kérdés

még csak barnát és feketét láttam dmben pl. multkor bementem egy fodrász kellékesbe és megkérdeztem, hogy van e vöröses, vagy tudna e ajánlani bármilyen vöröses szemöldök kiemelőt. Erre elküldött a búsba , hogy sose volt és sose lesz...

Vörösre festettem a hajam és szeretném kiemelni a szemöldököm, mert túl szürke hozzá. Alapból sötét barna dús szemöldököm van (szedi kozmetikus, majd megkérdezem tőle is ezt). Valaki tud segíteni hogy hogy lehetne sötét vöröses szemöldököm?



2014. aug. 17. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Miért akarod vörösre festeni a szemöldököd, a vörös hajhoz a barna teljesen jó.

Egy ismerősömnek volt élénkvörös haja és a szemöldökét is befestette ugyanilyen árnyalatúra. Hát, ne akard látni.

Keresgélj a barna ceruzák közt, biztos van olyan, aminek van némi vöröses beütése.

2014. aug. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi, csak vörösesre akarnám, az a baj, hogy pl essens esből csak 3 szín van ha jól tudom, és még sehol se láttam vörösöset. Sajnos az eddig szép barna szemöldököm most szürkésnek tűnik így :/
2014. aug. 17. 14:58
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

próbáld ki, hogy nem szemöldökceruzával, hanem porral (akár szemhéjpúderrel) színezed

úgy nem is lesz tiszta vörös, csak egy kicsit jobban fog illeni a hajadhoz

2014. aug. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb márka tényleg nem gyárt ilyet. Ez azért van, mert a természetes vörös hajúak szemöldöke is kissé szürkés, szőkésbarnás, vagy barna tónusú,a sminkesek nagy része nem használ vörös alaptónusú ceruzát/port, mert természetellenes. Pl ebben a videóban is elsőre fura a szürkés szemöldökszín, de valahogy mégis jól néz ki... http://www.youtube.com/watch?v=xVlkFaA-gN0&feature=youtube_g..
2014. aug. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is sötét vörös a hajam és én a megfelelő szemöldökszínt a She szájkontúrceruzái közt találtam meg(001-es árnyalatot használom). Először féltem tőle, de igazából nagyon jó, tartós és nem is az a nagyon kemény állagú, mint sok szem / szemöldök ceruza.
2014. aug. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) szemhélypúdert már próbáltam, eddig az vált be a legjobban, de még kisérletezgetek akkor :)
2014. aug. 17. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!