Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit gondoltok a műkörömről?...

Mit gondoltok a műkörömről? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

16 éves gimnazista lány vagyok. A sulinkban megengedett dolog a műköröm, tehát ezzel nincs problémám. Olyan kérdéseim lennének, hogy az egyszerű francia műköröm kicsi díszítéssel egy 16 éves lányon furcsa? Illetve, hogy mennyibe kerül, és milyen gyorsan nő le? Esetleg egy feltűnőbb műköröm furcsa lenne?

16/L



2014. aug. 19. 09:51
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve van valakinek tapasztalata az essences géllak készítő szettről?
2014. aug. 19. 09:59
 2/6 anonim ***** válasza:

Szeritnem a géllakkal jobban jársz, nem jön le csak lenő és ritkán törik. Abban szintén lehet francia és színes. Szerintem nem furcsa, nekem géllakkos van :) ahol én csináltatom 1500, de olyan 3000 körülig mehet szerintem

16/L

2014. aug. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja és nekem 1 hónapja van fent és olyan 3-4 milit nőt le, most megyek majd:)
2014. aug. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is géllakkom van. szerintem azzal jobban jársz. A műköröm az leesik és nem is szép ha egy körmödön nincs a többin pedig van.

Én 2-3 hetente járok körmöshöz géllakkot csináltatni, mert gyorsan nő a körmöm és hamar lenő. De persze van akinek több hétig esetleg egy hónapig is bírja.

Nekem csak annyi a hátránya, hogy gyorsan lenő. De viszont nehezen kopik. Tehát majdnem ugyanolyan mint a sima körömlakk, csak annyi több hétig nem kopik le.

De ha neked a műköröm szimpatikusabb akkor kérj olyat :)

Majd küldj képet, hogy milyen lett:)

U.i.: 1500-3000 körül van

2014. aug. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1500 már nagyon olcsó ár gel lakkert, inkább vidéken lehet annyi. A műköröm akkor kell ha hosszabbítani is akarod a körmöd, egyébként tényleg jobb a gel lakk, az lehet francia, színes, mintás is. Ha inkább magadnak csinalnad, akkor valamelyik komolyabb körmös márkától vásárolj és ne az essence-t. Pl.: crystal nails. De sokan nem tudják szakszerűen megcsinalni és utána rohannak a körmöshoz, persze ha már néhányszor megnezted, hogyan csinálja a körmös, akkor már valószínűbb, hogy otthon is meg tudod csinálni.
2014. aug. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Na, akkor én viszont jövök a műkörömmel.

Csak gyorsan megkérdezném, hogy miért lenne furcsa? Öregesnek találod, vagy szerinted egy "gyereknek" nem való műköröm?

Felénk különben egy csomó lány rohangál műkörömmel, ki egyszerűbb rövidebbel, ki hosszabb csicsásabbal.

Az enyém most kb. középhosszú, viszont hegyes, de nem túl csicsás. Szerintem nagyon szép, és egyáltalán nem furcsa.

Olyan 2 hete csináltattam, nekem már sajna elég szépen lenőtt, mivel gyorsan nő a körmöm. De átlag 3 hétig szép kellene, hogy legyen, ha normál tempóban nőnek a körmeid.

Az ára nagyon függ a lakóhelyedtől. Amúgy 2000-től kezdve a határ a csillagos ég. Na jó, azért nem. Szerintem 5000-6000-nél többet egy átlag műkörmös nem kér.

2014. aug. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!