Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok fiúk! Mit gondoltok a...

Lányok fiúk! Mit gondoltok a műkörömről?

Figyelt kérdés
Egy egyszerű nem túl hosszú szolid műkörömre gondolok (:
2010. nov. 13. 13:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

azok nagyon tetszenek, a túl hosszú,hülye formájú, csicsás körmöktől hányok

17L

2010. nov. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Tetszenek a műkörmök kivéve ezek a hegyes csicsás hupilila meg minden színben pompázó arany mintás!Azon kívül a többi tetszik,ami igényes munka!

Mindegy hogy milyen csak ízléses legyen,és ne süssenek,főzzenek benne mert azt viszont nem viselem el!!

2010. nov. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Van,akinek jól áll, van akinek nem!A forma sem mindegy!Van akinek a pici kocka köröm a legmegfelelőbb, de egy vastag ujjú hölgynek jobban áll a mandulaforma!De persze kinek mi tetszik!
2010. nov. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
én imádom :d annyira jó és már tökre megszoktam..csak most nem lehet mert tesitanár nem engedi>.<
2010. nov. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha igényesen van megoldva, akkor nagyon szép tud lenni (nekem is volt, én pl. annak a segítségével szoktam le a körömrágásról)... mármint nem túl hosszú, szolid, nem túl csicsás, nem hegyes. Persze a műkarmoktól én is hányni tudnék...
2010. nov. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
nem látom értelmét a műkörömnek, nem hiszem el hogy kellő ápolással ne lehetne saját körmöd ugyanolyan szép. persze most nagyon menő a műköröm... mindenkinek az van már szinte, ha szép a körme akkor is elcseszi műkörömmel mert ez a divat
2010. nov. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy a tulajdonosa lusta ápolni a körmeit és foglalkozni vele!

Nem tetszik. Ahogy a nevében is benne van: mű! Sokkal szebbnek tartok egy szép, szolid lakkozott körmű kezet, vagy simán egy ápolt kezet.

És az nem kifogás, hogy rágom a körmeim, meg könnyen töredeznek, bárki le tud szokni a rágcsálásról, és ha könnyen törik, az vitaminhiány, meg a körömlakk egyébként is erősíti, a műköröm meg tönkreteszi. 21/L

2010. nov. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 hot_kiss ***** válasza:

Kb. egy hónapja belevagyok bolondulva. Attól, hoyg valakinek alkalmattán vagy 2-3× egymásután van/lesz műkörme, attól még nemkell kiátkozni a világvégére.

Egyetértek, hogy szép tud lenni , de a hatalmas karmok már szerintem sem szépek, sőőt.. Az, hoyg milyen színű nekem teljesen mindegy, csak ne legyen rikító.

2010. nov. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Na EZT kivéve bármelyik szép, és jöhet:)

[link]

2010. nov. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Nekem van, de csak is szolid francia!!!

Nekem évekig vt az, hogy a saját körmömet növesztettem és pingáltam, de beleuntam , 3 naponta kellet újrafestem, mert lepattogzott és erre már nincs időm és a körmöm se nő már olyan szépen, én ezért megyek műkörmöshöz és jobban is szeretem...

2010. nov. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!