Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ilyen túlzottan telt ajkakon...

Ilyen túlzottan telt ajkakon is tud jól kinézni a vörös rúzs, vagy inkább mondjak le róla? [KÉP]

Figyelt kérdés

Nagyon tetszenek a pirosas árnyalatok.. de sajnos nincs szép szám. Túlságosan "húsos". Csak a tökéletes ajkakon mutat jól a piros rúzs? Vagy akár az enyémen is elmenne?


[link]



2014. aug. 19. 17:42
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

Pont hogy a telt ajkakon áll jól a piros rúzs :)

18L

2014. aug. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Előző

Ja és akarom mondani, segítség rúzs választásban:

[link]

2014. aug. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Tényleg? :)

Azt hittem, hogy mivel amúgy is optikailag nagyít, nem mutat jól.. Mindenesetre köszi :)

és a linket is :)

2014. aug. 19. 18:01
 4/13 anonim válasza:
Nekem is félig meddig telt ajkaim vannak, bár nem hétköznapi szinten szoktam felkenni a számra, de azt mondják nem áll rosszuk :)
2014. aug. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ez természetes, én sem hétköznapra gondoltam.. :D

Örülök, biztos jól áll neked.. bár ebből sajnos nem következik az, hogy nekem is, de azért a remény hal meg utoljára :D

2014. aug. 19. 18:05
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kb ilyen a szám, és évekig használtam piros rúzst.

Pont, hogy a keskeny ajkúaknak nem állnak jól a túl feltűnő vagy a túl sötét színek.

2014. aug. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Optikailag nagyít? :D Nekem kis, vékony szám van, és nagyon nevetségesen néz ki rajta a piros rúzs. Ha lehet, akkor inkább még kisebbnek néz ki.

Szerintem a te szád különben nem túl húsos, rendben van. És igen, a piros és más élén színek sajnos csak a telt ajkúaknak áll jól. Ez is egy indok arra, hogy feltöltessem az ajkaimat.:D

Nyugodtan viseld!

2014. aug. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. szept. 14. 21:55
 9/13 anonim ***** válasza:
Mindig szép volt a szád Anikó!:)
2014. szept. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Az A betű megvolt, az Anikó nem stimmel.. :D


Mindenesetre köszönöm. :)

2014. szept. 16. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!