Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szempilla spirált...

Milyen szempilla spirált ajánlotok?

Figyelt kérdés

Lányok!:) nem tudom milyen szempilla spirált vegyek mert eddig akármilyen volt a vége összeragadt vagy nagyon szét választotta a szempilláimat :S

olyna szempillaspirált tudtok nekem ajánlani ami dúsítja és nem tapasztja össze a szempilláimat?:) és mennyibe kerül és hol lehet kapni?:) válaszokat előre is köszönöm :)



2014. aug. 26. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Lovely Curling Pump Up, Rossmannban 650Ft. Eleinte kicsit tapaszt, de pár használat után besűrűsödik és onnan kezdve verhetetlen.
2014. aug. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem pont az előző Lovely volt olyan, hogy nem dúsított, csak hosszabbított. De attól még neked beválhat, olcsó is.

Nekem dúsítás szempontjából az Essence I Love Extreme vált be, bár ez meg nagyon sok festéket vesz fel, és könnyen csomós lesz, de én mégis szerettem.

Ja meg még a L'oreal Volumissime is bevált, (és nagyon szép fekete színe van) ez kicsit magasabb árkategóriába tartozik.

2014. aug. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

magasabb ár kategória alatt mit értesz?:o kb?\:

és ami nem tapasztja össze ezek olyanok?:)

amúgy köszönöm a válaszokat:)

2014. aug. 26. 23:59
 4/5 anonim válasza:
Oriflame katalógust nézd meg, mert nagyon sok jó és ár érték arányban van, pl. van 699Ft-ért minőségi spirál.
2014. aug. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Maybelline One by One Volum' Express Satin Black



Maybelline The Rocket Volum' Express



2000 felett van az ára,de nagyon megéri,mert gyönyörű pillákat varázsol. Dm,Rossmann-ben lehet kapni. :)

2014. szept. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!