Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudnátok mondani állatkísérlet...

Tudnátok mondani állatkísérlet nélkül készült smink márkákat?

Figyelt kérdés
főleg dm-ben vásárolok, tudtok olyan márkát ami dm-ben vagy rossmann-ban be lehet szerezni és nem tesztelték állatokon?
2014. szept. 3. 22:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A saját márkás termékek... mást nem igazán tudok. Inkább bioboltban vásárolj, jobban jársz te is.
2014. szept. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

alvede


dr hauschka


lush

2014. szept. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
alverdéről azt hallottam hogy tesztelnek állatokon...még sem?
2014. szept. 3. 23:06
 4/11 anonim ***** válasza:
Catrice
2014. szept. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 ParisRose válasza:
Essence. Az alverde tuti nem tesztel sztem állatokon.
2014. szept. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 ParisRose válasza:
Ja, és az Oriflame sem tesztel állatokon.
2014. szept. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Catrice és Oriflame tesztel.... Oriflame nem régóta, kb. fél éve, de sajnos belépett a tesztelők sorába. A katalúguson is már nem az van, hogy nem tesztelnek, hanem az, hogy az állatpolitikánkról bővebben a honlapunkon olvashat. Én egy márka van, amiben úgy gondolom hogy 100%-osan megbízom, hogy nem tesztel, ez pedig a Manna. Saját márkásak is tesztelnek úgy tudom (Balea is pl.), viszont az alverde szerintem nem. Régen előszeretettel használtam a Himalaya Herbalst is, de rájöttem, hogy némelyik terméküket ők is tesztelik, úgy mint az Eveline... :( The Body Shopban is nagyon csalódtam és az Yves Rocherben is, mert nekik is az anyavállalatuk tesztel. Sajnos nem egyszerű olyat találni, ami tuti nem tesztel. :(
2014. szept. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
pink panda neten lehet rendelni nagyon jó olcsó
2014. szept. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

[link]


De egyébként miazistenért a drogériában akarsz vegán cuccokat venni? Menjél bioboltba, és tedd fel ezt a kérdést ott, ők eleve ebben utaznak, szóval ismerik a márkákat.

2014. szept. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

a catrice nem tesztel:

[link]


"DM, Rossmann saját márkás termékek

Tisztázzuk végre az Alverde, az Alterra és a Balea kozmetikumokkal kapcsolatban kialakult félreértéseket! Nem végeztek állatkísérleteket a fejlesztésük során.

Az Alverdét, a Baleát a dm drogerie GmbH+Co. KG, az Alterrát a Dirk Rossmann GmbH gyártatja, mint saját márkás termékeket. (Az előbbi kettőt a DM-ben, az utóbbit a Rossmann üzleteiben lehet megvásárolni.)

Az Alverdét és az Alterrát a Dalli-Werke cégcsoport gyáraiban állítják elő, mely a saját márkás termékekre helyezi a hangsúlyt. Ez a gyár társult a Grünenthal GmbH gyógyszergyártó – és piackutató vállalattal. Mindkettő végez állatkísérleteket. De nem az említett márkákon, termékeken.

A Balea kozmetikai termékcsaládot, mely a DM üzleteiben kapható, sem a fejlesztés, sem az összetevők szállítói, sem a termelés folyamán nem tesztelték állatokon. Gyógyszergyártókkal sincs kapcsolatban. Külső laboratóriumban önkénteseken vizsgálták a kozmetikumokat (Mann & Schröder GmbH).

Az Animal’s Liberty adatbázisában a Dalli-Werke és a Grünenthal GmbH állatkísérletes mivolta miatt jelölik pirossal az Alverdét és az Alterrát.

Forrás: Wer macht was? Animal’s Liberty"

2015. ápr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!