Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozót vegyek?

Milyen alapozót vegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon problémás a bőröm,és nagyon csúnya is már próbáltam ..habállagút ,folyékonyt ...eléggé sokat vettem már de eggyik sem használ.Száraz,1-2 helyen a bőröm, és inkább világos.Akárhányszor használok alapozót mindig azt vezsem észre hogy csak kiemeli a száraz részeket..és azt nemtudom elfedni..ha meg púdert teszek fel azzal csak rontok.már nemtudom mit csináljak olyan rossz :( Segítsetek!

2014. szept. 13. 16:43
 1/6 anonim válasza:
Én mindenképpen BB-t ajánlanék a garniertől és azt használom és mekem nagyon jó. Ha bemész egy üzletbe dm ilyesmi akkor általában 2 fajta van a garnieresből van ehy hosszúkás és egy ami alacsony és szélesebb. Én az utóbbit ajánlanám ami kisebb mennyiségre ugyanannyit tartalmaznak a külombség az hogy én először hosszúkásat vettem aztán ezt a kisebbet és a kisebb azert jobb mert az 5 az 1 ben és egyszerre kensz fel vele hidratálót meg alapozót is. Ha meg a hosszukasat veszed az is jó de akkor ahhoz venned kell egy jó minòségű hidratálót is amit az alapozó elött viszel fel az arcodra hogy ugya vmin megtapadjon az alapozó. Neked pláne azért jobb ez az 5 az 1 ben mert a benne lévő hidratáló miatt zsírosabbnak mutatja az arcbőrödet vagyis nem lesz szaraz. Ami még jó hír hogy nem tomiti el a polusaidat. Csak fényes lesz tőle a bőröd mert zsirosabbnak fogja mutatni en ezert vettem rá mattito pudert ami szinten nem tomiti a polusokat. Sztem ez a lgjobb alapozó amit eddig vettem.
2014. szept. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

BB-t hiába vesz, azok semmit nem fednek, értelme nincs.

Kell egy jófajta hidratáló meg alapozó. Bourjois alapozókat ajánlom. Krémmánia.hu oldalon nézegesd meg mi lenne a legjobb neked hidratálóból, meg minden. Jó fajta alapozóra púder nem is kell.

2014. szept. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Van jól fedő BB is, érdemes egy próbát tenni ha az alapozók nem váltak be:

[link]

2014. szept. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én most rendeltem az Oriflame-től CC krémet, nagyon jó.
2014. szept. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha száraz a bőröd, kifejezetten erre a problémára való alapozót keress, amik olajosabbak, jobban táplálják a bőröd.

Azért tűnik el az alapozó és emeli ki a száraz részeket, mert a bőröd felszívja a benne található nedvességet, utána pedig foltos, pergő, ronda festés marad fenn.


Engem nem érint a száraz bőr problémája szerencsére (van helyette tág pórusú, kombinált...), de nagyon gazdag, tápláló arckrémet érdemes választanod, ilyen például a Nivea új, kék dobozos, érzékeny arcbőrre való családja.

Ezután érdemes csak alapozót keresned: a Kryolan Supracolor mindent elfed, de csak alkalmakra érdemes használni, mert komedogén (pattanásokat okozó) összetevői is vannak.

Sokan esküsznek a Bourjois Healthy Mix-re (érdemes krémmánián utánakeresned), ami a száraz bőrűek szent grálja, de én ajánlom a Catrice vagy Maybelline pultokat is.


Ezen kívül rendelhetsz a MakeUPlazától is, ahol a Stargazer stickes alapozó egy száraz bőrű barátnőm szerint remek találmány.


A púder pedig a csillogás elfedésére, a zsírosság csökkentésére való - vannak olyanok, akik a full matt arcot kedvelik, ilyenkor érdemes használni. Kombinált/zsíros bőr esetén főleg a T-vonalon, egyébiránt nem szükséges, ha jól megválasztott az alapozó vagy szép a bőr. Én kifejezetten szeretem használni, de ha száraz a bőröd nem elfedni, hanem egyensúlyba hozni kell.

2014. szept. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bobby Brown vagy Dr. Hauschka


ága lesz, de megéri.

2014. szept. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!