Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményed erről az óráról?

Mi a véleményed erről az óráról?

Figyelt kérdés

Konkrétan az érdekelne h vett-e valaki magának az Avontól Eternal Love órát és szereti-e?

[link]


2010. jan. 19. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan nincs ilyen órám, de szerintem szép!
2010. jan. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
nekem sincsen ilyen órán, de nekem is nagyon tetszik! (: avon megbízható márka. szerintem bátran vedd meg!
2010. jan. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
jól néz ki
2010. jan. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, én is csak azt tudom írni, hogy nincs ilyen órám.

De azt gondolom, hogy nem igen lehet vele semmi probléma, azért az avon viszonylag középkategória, szóval rendes használat mellett biztos meg fog felelni hosszútávra is.

Nyilván nem egy drága, márkás óra de nem is rossz.

Én vennék az avonból is órát, de nekem ezek nem mennek a stílusomhoz...

Egyébként szerintem is szép, ezt én is néztem múltkor már majdnem tetszik, csak túl gyönyörűségesnek találtam és nem elég dögös - hozzám. Másnak szerintem nagyon szép lenne.

2010. jan. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

már megvettem,csak azért tettem fel a kérdést,mert nekem nagyon furcsának tűnik,hogy rá kell tekerni a kézre,dupla a pántja.Még nem volt ilyen órám.

2010. jan. 19. 19:42
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az csak külön extra, kicsit olyan is, mintha valami szuper karkötő lenne :)

Eleinte biztos furcsa érzés, de hidd el ha valaki látja rajtad eszébe se jut, hogy hát ez meg miféle viselet :DDDD

Hanem simán egy szép és elegáns órának látja, szóval másnak egyáltalán nem furcsa.

2010. jan. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Örülök,hogy sokaknak tetszik:)

Biztos én is hamar megszokom:)

2010. jan. 20. 13:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen órám és nem is kellene. Ha fizetnének, akkor sem hordanám.
2010. ápr. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!