Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok erről az óráról?...

Mit gondoltok erről az óráról? Szerintem sokat tud és jól néz ki.

Figyelt kérdés

[link]

akinek nem nyitná meg:10 BAR fokozottan vízálló

Az óra 10 BAR nyomásig ellenáll a víz nyomásának. Úszni, fürdeni nyugodtan lehet az órában, de kemény vizisportokhoz ( jet-bike, jet-ski, vizisí ) nem ajánlott.

Stopper funkció (1/100 mp; 100 óra időtartamig)

Egy gombnyomásra pontosan mérhető az eltelt idő. A szimbólumban látható tört a mérés egységét jelzi, a szimbólum alatt látható szám pedig a legnagyobb mérhető időtartamot.

3 év várható élettartam

3 egymástól független kombinált ébresztés

A hónap és a nap is beállítható. Így napi, havi, egy bizonyos hónap minden napjának azonos órájában megszólaló vagy dátumriasztás is beállítható. 3-féle, egymástól független riasztás állítható be.

60 rész- és köridő memória

Az óra maximum 60 rész- és köridőt tárolhat a memóriában. A tárolt adatokat dátum és futamszám alapján keresheti vissza.

ILLUMINATOR háttérvilágítás

ILLUMINATOR háttérvilágítás (Electro Luminescent) Gombnyomásra az óra egész számlapja világít. Így könnyen leolvasható akár koromsötétben is a pontos idő. Egy beépített késleltető funció segítségével az óra a gomb megnyomása után még néhány másodpercig világít.

NEOBRITE - Hosszú távú "foszforeszkálás" sötétben

Már rövid "napozás" után is nagy fényerővel világítanak a mutatók és a számlapjelzések a sötétben.

Zónaidő funkció (Dual Time)

Egy a pontos időtől független időzóna ideje is leolvasható az óráról.

12/24 órás időkijelzés

Az idő 12 és 24 órás formátumban is megjeleníthető.

Visszaszámláló riasztás

Maximum 24 óra visszaszámlálandó időtartam. A nulla elérésekor az óra hanggal jelez. Automatikus ismétlés is bekapcsolható, ekkor a nulla elérésekor a visszaszámlálás újból indul. Figyelmeztető hangjelzéseket is bekapcsolhat, ekkor az óra 10, 5, 4, 3, 2, 1 perc elérésekor, valamint az utolsó percben 50, 40, 30, 20, 10, 5, 4, 3, 2, 1 másodperc elérésekor hanggal jelez.

Ismétlő ébresztés

Az ébresztési időpontban, valamint utána 5 percenként maximum hétszer jelez.

Teljesen automatikus naptár

Teljesen automatikus naptár

Az óra teljesen automatikusan lépteti a naptárt a hónapoknak, az éveknek és a szökőéveknek megfelelően.

Domború csiszolás

Az óra üvege domborított, így nagyobbnak látja a számlapot, vagy a kijelzőt.

Műanyag óraszíj

[link]


2010. márc. 12. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:
10%

van aki ezt

végigolvasta?:D

2010. márc. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy annyi mindent tud, hogy megváltod vele a világot, de szerintem csúnya.
2010. márc. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!