Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozót vegyek?

Milyen alapozót vegyek?

Figyelt kérdés

Zsíros, pattanásos bőröm van, és viszonylag világos. Ne legyen túl drága, olyan 1000-2000 forint körül legyen. Ha van vele tapasztalatotok is azt is írjátok le kérlek!

Előre is köszi a válaszokat! :)

15/L


2014. szept. 16. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Ha zsiros es pattanasos akkor jobb lenne ha vmi dragabbat probalnal. En manhattant hasznaltam (4 ezer ft) most essencet az olyan 1500
2014. szept. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

valami drágát?

dehogy kell drága...neked nem is kell az arcodra alapozó ha zsíros és pattanásos a bőröd.

én BB krémet használok ami kimondottan a zsíros és pattanásos bőrre van (mivel nekem is olyan van)

[link]

nekem iszonyúan bevált, nem akartam az arcomat méginkább elnehezíteni alapozóval ami alatt abszolút nem lélegzik ezért döntöttem úgy hogy ezt veszem

mivel bb krém hidratál is nem nehezíti el annyira a bőrt és mattít:D púderrel nekem simán kibírt 8 órát.

rossmanban tudsz venni:)

2014. szept. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Kb. mennyibe kerül az a BB krém? És mennyire jó a fedése? Még nem láttam, de akkor majd jobban nyitva tartom a szemem :D Meg amúgy is régóta szeretnék egy BB krémet, de eddig azért nem vettem, mert úgy tudom nem fednek olyan jól :)
2014. szept. 16. 19:08
 4/7 anonim ***** válasza:
1500 ft körül van és nekem maximálisan jól elfedi a pattanásokat :) és ha használok még alá korrektort akkor az eredmény csodás:D
2014. szept. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor lehet megpróbálkozok vele :)
2014. szept. 16. 19:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is az Eveline BB-t ajánlom, a fedés olyan mint egy közepes fedésű alapozónak, szóval korrektorral tökéletes. Alapozóból csak drágát tudnék ajánlani, zsíros bőrre nem sok minden van olcsó kategóriában.
2014. szept. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogyha márka érdekel akkor Rimmel, Maxfactor. Vannak olcsóbb termékek is, de sokszor többet ártanak mint használnak. Egyébként megpróbálkozhatsz a bb krémmel is. Pattanásos bőrre jót is tesznek, de abból is inkább a márkás. Nekem Rimmel van, rá van írva, hogy Matte. Tehát nem lesz zsíros tőle a bőr. Nekem használt, szebb lett a bőröm látványosan. Egyébként ezer valahány százba kerül. :)
2014. szept. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!