Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a jobb szemhéjtus, a...

Melyik a jobb szemhéjtus, a folyós, vagy a tégelyes?

Figyelt kérdés

Ezt a hagyományos szemhéjtust használom, amibe tunkolni kell az ecsetet ami egybe van a kupakkal, és utána rá kell csavarni. De youtuben látom hogy sok lány használ tégelyes, egyáltalán nem folyós tust, amit külön ecsettel visznek fel, és sokkal könnyebbnek tűnik nekem a használata.

Van itt olyan aki használt már ilyet? Melyik a jobb? Könnyű használni a tégelyest? Nem szárad az ki mikor használat közben nincs rajta a teteje?


2014. szept. 18. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokkal jobban szeretem a folyékonyt használni. Látszatra beismerem a zselés állagú szebb, de körülményesebb használni. Pl. gyakrabban kell belenyúlni a tusba, mert hamar elfogy a szemhéjadon, túl precíz, könnyű vele hibázni és ha hibáztál szinte lehetetlen helyreállítani. Persze lehet azért gondolom így, mert én folyékonnyal tanultam tusvonalat húzni és hosszú éveken át csak azt használtam. Egy próbát megér és eldöntöd neked melyik megfelelőbb.
2014. szept. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt tégelyes és folyós is. A tégelyessel sokkal könnyebb bánni, viszont nekem túl körülményes , mert kell hozzá ecset, ki kell csavarni, aztán el kell találni, h mennyi festék kell az ecsetre, ha elrontod, akkor nehéz rajta szépen javítani, könnyen kiszárad és utána képtelenség vele szépen dolgozni stb. A folyóssal kicsit nehezebb vonalat húzni, de nekem sokkal praktikusabb és jobban szeretem a színét. Viszont a folyósnál kell vigyázni, mert vannak olyanok, amik száradás után berepedeznek, leperegnek stb. és az nagyon csúnya látvány.
2014. szept. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sokat segítettetek :)
2014. szept. 20. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!