Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csináltatott már valaki...

Csináltatott már valaki Jászberényben nyelvpiercinget? Mennyiért, hol, és volt-e vele különösebb gond (rossz helyre szúrták, stb. )?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a google a barátom és a wiki a barátnőm, de hiába kerestem, nem találtam. Emellett az is érdekelne, hogy hány éves kortól csinálják... mert hallottam már olyat is, bár pesti üzletről van szó, de 18 év alatt nem. Előre is köszönöm a válaszokat =)
2010. jan. 20. 17:53
 1/1 anonim válasza:
Szia, nem tudom, hogy érdekel e még, én 2 éve csináltattam egy srácnál,aki mellékállásban űzi az ipart:) 2500ért csinálta, nem volt semmi gond, csak kicsit fájt :) ha érdekel, írj privit.
2011. máj. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!