Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a gond az acélbetétes...

Mi a gond az acélbetétes bakkancsal? Visszataszító? Rossz dolog amit képvisel? Mit képvisel?

Figyelt kérdés
2010. márc. 6. 21:49
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%
Szerintem csak simán nem áll jól senkinek. Nekem nem teccik.
2010. márc. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Nekem van egy, 10 soros Doc Martens, még punk koromban vettem elég régen. Egyáltalán nem visszataszító, a bakancs egy kifejezetten jól kinérő dolog, pláne, ha az ember figyel rá (ha már több tízezerért vettem, akk az volt a minimum, hogy naponta "lenyaljam", és hetente boxoljam). Csak hát télen rohadt sz@r, mert kihűl az acél:/

Képviselhet bármit. Hordják gothok, metálosok, rockerek, punkok, skinek, hungaristák, meg még ezeregy szubkultúrához tartozó emberek, mindenkinek mást és mást jelent.

2010. márc. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Mért lenne vele gond? Szerintem tök jó. Én egy virágosra vadászom már jó ideje. Tényleg az tök jó benne, hogy rengeteg típusú ember hordja. Én nem vagyok semmilyen stílusú, rapen kívül minden zenét imádok, de nagyon szeretem a bakancsomat, mert csomó cuccot feldob, és meghökkentőbbé teszi a viseletet.
2010. márc. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg, hogy nem szabad előítéletesnek lenni és általánosítani. Mindenki azt visel, amiben jól érzi magát és tetszik neki. Hülyeség, hogy bizonyos stílusok kisajátítanának egyes ruhadarabokat.

Szerintem semmi gond vele, magában nem visszataszító.

2010. márc. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs vele semmi gond. Nagyon is jól néz ki.
2010. márc. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%

Nekem tetszik..Fehér cipőfűzővel. :D Na jó nem,nem vagyok náci -annyira- :) Van akinek jól áll és ez a stílusa,szóval ha felveszed és tetszik alábadon vedd meg.Tesómnak is van és semmilyen stílust nem képvísel vele.Nekem is van,meccsekre veszem fel,vagy amelyik ruhámhoz éppen megy,mert kényelmes és paktikus néha :D Fehér cipőfűzővel hordom persze.. :D:D

18/L

2010. márc. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs acélbetét a bakancsomban,de ugyanúgy néz ki mint a "hagyományos" acélbetkósok. Szerintem ez a legjobb lábbeli a világon bár májusban már kicsit meleg:D A bőr hagyja szellőzni a lábat,és nem lesz olyan szaga a lábamnak mintha épp rohadna,megtartja a bokámat,és ha buszon rálépnek a lábamra akkor nem megy szét mint pl.: a tornacipőm. Télen tényleg hideg,de egy vastag zoknival már meg se lehet érezni (szerintem). Nekem a praktikussága mellett a formája is tetszik,bár én nem venném fel szoknyával,szóval szerintem egyáltalán nem visszataszító. Meg aztán ez elég személyfüggő is,nekem pl.: a rózsaszín flitteres-giccses magassarkú topánkák a visszataszítóak,de attól még másnak lehet hogy az az álomcipője:D
2010. márc. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem nagyon otromba, de akinek tetszik, hordja csak.
2010. márc. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
gyerekkorom óta imádom őket..most készülök újat venni,mihejst lesz lóvém..ez egy örök divat! :))))
2010. márc. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szerettem húszas éveim közepéig. Most is az a véleményem, hogy egy nagyon kényelmes darab. És nem feltétlenül képvisel szubkultúrát, lehet egy semleges öltözködési stílus darabja is.


Most már csak nagyon ritkán veszem fel, max. koncertre, ott jól tud jönni. :) Csak annyi történt, hogy azóta változott a stílusom, nőiesebben akartam kinézni, és valljuk be, az acélbetétes nem a legnőiesebb lábbeli. De ettől még fenntartom, hogy jól tud kinézni és kényelmes is. 25/N

2010. szept. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!