Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kopik a Michael Kors karórám...

Kopik a Michael Kors karórám mit tegyek?

Figyelt kérdés
Bocsanat az ekezetek miatt. Eloszor is rettentoen fel vagyok haborodva, mert az ora 100% hogy eredeti, budapesti Michael Kors szakuzletben vettem (Arena Plaza), 1 azaz EGY HONAPJA. Doboz, szamla, garancia minden meg van hozza. Ma visszavittem, es az eladono azt vagta a kepembe hogy igen, ez elofordul, ok nem ezert vallaltak a garanciat hanem az ora szerkezeteert, es hogy nem minden napi hasznalatra van. Na de kerem, nem egy 2 eves orarol beszelunk hanem egy EGYHONAPOSROL. Mellesleg az ora 75.000,- volt, tehat igencsak felidegesit a dolog. Nem furodtem, es nem is aludtam benne. Mit tudnek tenni ha mar az uzlet nem vallal erte garanciat? (2 eves gatanciarol beszelunk).

2014. szept. 28. 20:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja es az ora arany szinu.
2014. szept. 28. 20:59
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát ilyen nem létezik. Vidd vissza még egyszer.

Azt meg hogy értette, hogy nem mindennapi használatra van? :D

2014. okt. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Vissza fogom vinni, mert nagyon idegesit. Szerintem ugy ertette hogy ne hordjam mindennap. Pofam leszakad. A valaszt koszonom.
2014. okt. 1. 18:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Hmmm, majd referalj, hogy mi volt. Esetleg irj az ugyfelszolgalatnak. Engem anno a Swarovskibol hajtottak el, vegul irtam a global ugyfelszolgalatnak es az o kozbenjarasukra csereltek ki a fulbevalomat.
2014. okt. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ertem, koszonom a valaszt! Lehet en is irni fogok nekik, ez egy jo otlet.
2014. okt. 8. 21:40
 6/6 anonim válasza:
Dobd el és vegyél rendes órát.Ne valami divatos vackot amire ráfogják hogy óra.
2017. júl. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!