Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 13 éves vagyok. Szerintetek...

13 éves vagyok. Szerintetek gáz ha sminkelek?

Figyelt kérdés
Pesten lakom az összes velem egykorú sminkeli magát..többnek is nézek ki mások szerint 15-nek..nagyon keveset teszek magamra,színezett hidratáló krém egy kis korrektor szempilla spirál,és kicsit kihangsúlyozom a szemöldököm..teljesen természetes hatása van és én így szeretem..Mellette teljesen tudatosan csak natúr kozmetikumokat használok mangóvajat a sminkem alá,és kókuszvajjal mosom le.

2014. szept. 28. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem az :)

Én 13 évesen vékony tusvonalat húztam, és egy kis spirált tettem fel.

Amíg nem ízléstelen, addig szerintem nem baj,

2014. szept. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sokban függ az összhatástól, de szerintem ennyi manapság már teljesen elfogadható. A lényeg, hogy ne ess túlzásokba, és mindig figyelj oda a bőrápolásra, meg ilyenek, bár szerintem ezt nem kell mondanom. Én 16 évesen sokkal több sminket használok, de szerintem ha épp nincs kihúzva a szemem egy nem hozzáértő meg nem mondaná, hogy van-e rajtam smink.
2014. szept. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!