Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gáz, ha 12 évesen sminkelek?

Gáz, ha 12 évesen sminkelek?

Figyelt kérdés
Nem mindennap, ha nem mondjuk Karácsonyra, vagy Szilveszterre, esetleg szülinapi bulikba. Az osztálytársaim már a suliban is nyomják a spirált, púdert, alapozót... És azt mondják, hogy milyen hülye vagyok, hogy én nem sminkelem magam...

2012. dec. 16. 09:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, ha csak alkalmanként és nem viszed túlzásba...az osztálytársaidat viszont nem értem. Minek egy 12 évesnek mindennap smink? o___o
2012. dec. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Csak Karácsonyra meg ünnepekre. Nem

viszem túlzásba. Hát, én se értem őket... Anyukám is azt mondta, hogy majd meglássuk 10 év múlva, hogy néznek majd ki.

2012. dec. 16. 10:05
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

12 évesen káros a smink. Azok a lányok még nem tudnak helyesen sminkelni és valószínüleg nem is mindíg jó termékeket választanak sminkelésre. Elég sok mindenbe lefogadnám, hogy alapot sem használnak a smink elött és a 40%-a olyan terméket ken magára amibe azt sem tudja mi van, csak mert olcsó, vagy mert szép a csomagolása vagy csak mert anyu ezt vette, vagy mert mit tudom én, látta egy nagyobb lánynál. A bőrük ezt idővel visszaköszöni, és az nem lesz túl szép. Mondjuk 12 évesen nem is tudom, hogy miért kell a smink. Ilyenkor a gyerekek 99%-nak még gyönyörű baba arca van, ami szinte hibátlan. Mondjuk felnőtt korba sem értem, hogy akinek hibátlan az miért sminkel. Nah mindegy.... a lényeg, hogy te jól csinálod.. Kiskoromban én se sminkeltem magam, pedig 14 évesen már kaptam alapozót meg mindent ami kellett volna hozzá, de csak elvétve volt egy két pattim, ezért azt kezeltem és max szempillaspirált kentem fel, ha olyan napom volt... mellesleg a púder az nem tesz valami jót, főleg, ha olcsó minőségű és ha csak önmagában használják. Nah mindegy... a lényeg, hogy te jól csinálod, de ne felejts el esténként nagyon alaposan arcot tisztítani. Bioderma Sebium rettentő jó, mind sminkre, mind a napi koszokra, mert mindent leszed és még a pattikat is megelőzi vmint a zsíros bőr nem fénylik tőle és ápol. Gyógyszertárban olcsón be lehet szerezni. :)

Remélem segítettem. :)

2012. dec. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2012. dec. 16. 10:39
 5/21 anonim ***** válasza:
Ha néha sminkelsz és este rendesen lemosod, akkor semmi gond. De ne vidd túlzásba!
2012. dec. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem fogom, de csak ünnepekkor, én nem sminkelek suiban..
2012. dec. 16. 10:42
 7/21 anonim ***** válasza:

Ezt most komolyan kérdezed?

Dehogy gáz, pont hogy Te csinálod jól!

Nálunk általánosban még csak egy-két csaj sminkelte magát, de ők is csak 13-14 éves koról, 12-ben még eszébe sem jutott volna senkinek.

Én modjuk sminkelek suliba, de csak színezett hidratáló + korrektor + szempillaspirál + ajakápoló, de már rég elmúltam 12...

2012. dec. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. dec. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Szerintem amíg valaki általánosba jár, addig fölösleges sminkelni. Oké, akkoriban már én is próbálkoztam, de csak otthon, és ezek elég vacakul is néztek ki. Elég érdekes szülei lehetnek az osztálytársaidnak, ha engedik, hogy a gyermek lányuk sminkbe járjanak suliba (a tanárok nem szólnak?).
2012. dec. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Az osztálytársaid fejében agy helyett valószínűleg víz lötyög. Szörnyűnek találom az ilyen viselkedést, pedig én is 12 éves vagyok.

Mindennapokra csak és kizárólag szempillaspirált használok, ettől nem fog később tönkremenni a bőröm, és nem is túlzás. Ha nagy heg vagy pattanás van az arcodon, akkor tehetsz rá egy leheletnyi alapozót, de mindennapokra valóban nem ajánlatos. A sok réteg alapozó alatt a bőr képtelen rendesen lélegezni, bezsírosodik, és eltömődnek a pórusok.

2012. dec. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!