Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnéj már nagyon régóta...

Szeretnéj már nagyon régóta tragus piercinget. Nem az első piercingem lenne. Csak az írjon kérem akinek van vagy volt ilyenje. És akkor leírnátok a tapasztalatotokat, higy mennyire fájt, meg a gyogyulási idő?

Figyelt kérdés
Van már porcba piercingem csak nem tudom,hogy ha 15 éves leszek elfogaditt e,vagy nem tudom. Köszi ha válaszoltok :) 14/L

2014. okt. 5. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Sziaa, nekem speciel egyáltalán nem fájt mikor szúrták, 2-3 hét alatt meg is gyógyult. Annyi volt kellemetlen, hogy azalatt az idő alatt nem tudtam fülhallgató használni meg azon az oldalon feküdni.
2014. okt. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És ha profival szeretnéd csináltatni akkor ajánlom a Dark Art Tattoo-ból Pötit.
2014. okt. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sziaa, nekem több mint egy éves és még mindig imáádom! ^^ csupán kellemetlen de egy pillanat az egész ;) az elsőnek igaza van, addig egy kis ideig nem tudsz majd fülessel zenét hallgatni, de nekem hamar begyógyult és még mindig az egyik kedvencem ^^

Hajráá! ;)

2014. okt. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszii :))
2014. okt. 7. 15:57
 5/6 anonim ***** válasza:

2012 decemberében csináltattam. Barátnőm szúrta suliban, első óra előtt. Elég tapasztalt a fül- és piercing szúrással kapcsolatban. Én is, csak ügye én nem láttam, meg nem fértem hozza rendesen.

Gyorsan kész volt, de nem fájt. Egyedül a hangja volt kellemetlen. Aztán eléggé szédültem, de megérte.

Patkót szerettem volna eredetileg, de nem sikerült belerakni a szúráskor. Úgyhogy, egy jó darabig egy kis csonkitott gombostű volt benne. Uuu, egyszer egy éjszaka kijött, es olyan hajnal 4 körül észrevettem. Vissza is raktam, aztán reggel vettem eszre, hogy átlósan, felfelé szúrtam bele a húsba. DE a lyuk megmaradt, hála égnek!

Aztán nem sokkal később sikerült belerakni a patkót. Őszintén, azóta ki se lett szedve, mert egy szenvedés.

A gyógyulás nekem körülbelül 1 évig tartott. Előtte még érzékeny volt sokáig, de valószínűleg azért mert ugyanúgy aludtam a jobb oldalamon, csak extrapuha párnával.

Elfogadhatóság? Én leszartam Mindenkit, egyedül anyutól féltem. Neki el se mondtam, hogy mivan. Megcsináltuk. Aztán egyszer, mikor ő valakit várrt kapuban, en meg mentem matek tanárhoz csak megmutattam neki az ékszert, amit akkor meg csak a pénztárcámban hordtam. Erre ő azt mondta, hogy nem lesz ott piercingem,tudod, ami kozepen van. Azon röhögtem. Megmutattam a fülem. Nem tetszett neki, de elfogadta.

Egyebkent, ra 2-3 hónapra megcsináltuk a másik fülembe is, de abba nem patkó van. Sima fülbevaló.

2014. nov. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Orr piercing** es 18/l
2014. nov. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!