Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan sminkeljem magam?

Hogyan sminkeljem magam?

Figyelt kérdés

Eddig csak korrektort tettem fel meg púdert, de attól ilyen fura lesz a bőröm, mintha hámlana. Van alapozóm is de nem tudom hogy kenjem fel mert ilyen tubusos.Van pár pattanásom , azokat szeretném fedni vele.

L/15 előre is köszi



2014. okt. 6. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
a tubusosból nyomj a kezedre egy kicsit és oszlasd el egyenletesen az arcodon ügyelj arra hogy az alapozó színe ne nagyon térjen el a bőrszínedtől. szemspirált használtál vagy csak korrektorokat?
2014. okt. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szempilla spirált is
2014. okt. 6. 18:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fénylik az arcod, nem kell púder. Szerintem ami fontos korrektor, alapozó és pirosító, néha csak ezeket használom. Az alapozót se kend mindenhova az arcodra, én csak a szemem alá és a pattanásos részekre szoktam, olyat válassz ami megegyezik a bőröd színével, a szempillaspirált utálom, ezért vettem a dm-ben alverdés szempilla erősítőt, azt használom, ettől már olyan hosszúk a pilláim, mint másnak kifestve és nincs csomósodás, elkenődés, nekem így sokkal jobb.
2014. okt. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem száraz a bőröd azért néz ki úgy mintha hámlana.Alapozás előtt kenj fel hidratáló krémet. Az alapozó passzoljon a bőrszínedhez,bőrtónusodhoz és a bőrtípusodhoz. Ha megvan az alapozás és szeretnél extra fedést oda tegyél korrektort.Ezután jön a púder és a szempillaspirál.:)
2014. okt. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is száraz a bőröd, azért ilyen. Nekem is száraz, és sajna elég sokszor előfordul ez, amit leírtál, pedig mindennap kenegetem arckrémmel az arcom. :(

De úgy valamennyivel jobb, ha az alapozóréteg alatt is van krém. Ha meg nagyon durván száraz a bőröd, akkor szerintem a púdert hanyagold, nekem akkor szokott néha nagyon durva lenni.

2014. okt. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!