Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúk! Nektek tetszik ha egy...

Fiúk! Nektek tetszik ha egy 15 éves lány agyonra van sminkelve?

Figyelt kérdés
Én a természetes szépséget tartom előnyben és nemigazán szoktam sminkelni. Annyi, hogy a szemem alól eltüntetem a karikákat. Szerintem aki szép, az természetesen is szép. Csak az a gond, hogy a fiúk/férfiak a "sminkteleneket" már észre sem veszik. 15/L
2014. okt. 9. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Ez olyan mint ha azt kérdeznéd hogy a természetetes mellek vagy a plasztikázottak jönnek-e be :D szerintem legyen egy lány természetes, ha agyon van sminkelve az nagyon k*rvás :) 18f
2014. okt. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért ne vennék észre? Nem a felszínes pasikkal kéne foglalkoznod és akkor nem lenne ilyen gondod. A felszínesek nyilván azt nézik, meg hogy a ruháid mennyire jók, a hajad mennyire jól van belőve... én sose foglalkoztam az ilyen srácokkal. Az értelmeseket kéne észrevenned neked is.
2014. okt. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

Mindenki azt fogja, mondani, h nem, a túl sok smink nem jön be. De mégis az olyan lányokat bámulják meg, akik tényleg vakolókanállal vannak kimázolva és ha szóvá teszed nekik, h de hát az a csaj agyon volt sminkelve, elvileg az neked nem is jön be, akkor azt fogják mondani: nem is volt kifestve


A fiúk vakok ehhez, semmilyen smink nem lehet túl sok. Nyugodtan sminkelhetsz erősebben.


Ez olyan, h aki csinos, az farmerban is az, igaz. De egy buliban, ahol mki miniszoknyában, fényes, meztelen lábakkal nyomja, akkor te ott gyakorlatilag láthatatlan vagy.

2014. okt. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Eleve nem ismerkedek kislányokkal, de amúgy sem tetszik, ha valaki ki van vakolva. (ugye ez a szakszó rá?)
2014. okt. 10. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!