Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 13 éves vagyok és mindenki...

13 éves vagyok és mindenki azért csúfol mert nem sminkelem magam mivel szerintem 13 évesen nincs rá szükségem és nem akarom tönkre tenni a bőrömet már ilyen fiatalon . Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2014. okt. 11. 21:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Jó úton haladsz, egy normális lány vagy! Ne halgass a ribikre!!! :)
2014. okt. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi :-D
2014. okt. 11. 21:33
 3/15 anonim válasza:
100%
Engem azért csúfolnak, mert nem vagyok hajlandó primitív életmódot folytatni. De igazából lesz@rom őket :DD
2014. okt. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Ha így gondolod,szerintem vissza vághatsz nekik ezzel,hogy szerinted nem kell ilyenkor még smink mert ,te nem az utcáról való vagy.Most konkrétan azért csúfolnak mert nem sminkeled magad vagy mert szerintük csúnya vagy smink nélkül?Ha az első akkor szerintem nyugodtan mondd meg róla a véleményedet, ha pedig a második miatt akkor egyszerűen ne vegyél róluk tudomást.Mindenkinek más a szép, lehet,hogy csak azért gúnyolnak mert az olyan "menő".Én is 13 éves vagyok és nem sminkelem magamat.Szerintem nem vagyok se szép se ronda, szebb lenni nem sminkkel próbálok hanem hajviseletekkel és az arcom ápolásával.Szerintem tedd ezt te is ne érdekeljenek a többiek!Ez kicsit olyan mint a dohányzás:ne tedd ha nem akarod,hogy ártson neked.Remélem segítettem!
2014. okt. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Azért mert nem sminkelem magam mert azt is hallom hogy a hátam mögött szépnek találnak
2014. okt. 11. 21:45
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

Húgomat azért csúfolták, mert ennyi idősen ő volt az egyetlen lány az osztálbyan, akinek nem volt befestbe a haja.


Ne foglalkozz velük, majd nézzék meg az arcukat pár év múlva.

Te meg maradj normális :D

2014. okt. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
Először is jó a felfogásod. Másodszor ne hallgass a hülyékre
2014. okt. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
66%

szia :)

Én is 13 éves vagyok (8. osztály),és egészen hetedikes koromig nem sminkeltem magam. Pedig nekem is mondták, hogy olyan szép vagyok, miért nem sminkelek, blablabla... Most is csak szempillaspirált és szájfényt használok de mondjik az nap végére le is kopik. Van egy osztálytársam, akin mindig rengeteg smink van, és párszor megállapítom, hogy de jo lene, ha nekem is volna saját alapozom, de örülök, hogy anya nem engedi, mert legalább igy nem lesz elcse**ődve a bőröm húsz éves koromra.

Ne érdekeljen mások véleménye, nyugodtan ne sminkeld magad, akik pedig cikiznek azokkal ne foglalkozz. :)

2014. okt. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Teljesen igazad van!! Az a legjobb ha szép vagy smink nélkül! A smink arra való hogy elfedje a hibákat az arcodon de sokkal jobb ha te anélkül vagy szép! Én se sminkelem magam max néha egy kis szempillaspirált rakok fel de azért mert én annyira nem vagyok szép. Nagyon jó a felfogásod, ne legyél ribi! Szintén 13/L :)
2014. okt. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy pattanásos akkor OK, viszont egyébként lehet h nem cikizés hanem célzásnak szánják...
2014. okt. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!