Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek ki jobb videós?...

Szerintetek ki jobb videós? Follow Anna, Móni Szépségvilága vagy Gabifrizurai? :D

Figyelt kérdés

2014. okt. 22. 15:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%
Follow Anna :D
2014. okt. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
31%
fujjj a gabi a legrosszabb.. de a másik kettő se szimpi..
2014. okt. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
41%
Rákerestem mindegyikre... szerintem sok pénzt kapnak, és azt hiszik hogy jók ebben. Pedig röhejesek... Nincs stílusok. Nem hogy divat terén, de a beszédben is meglátszik...
2014. okt. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
61%
Follow Anna
2014. okt. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
74%

a FollowAnna kegyetlen idegesítő.. affektál, nem túl kreatív ember, másoktól lopkodja össze a videóötleteit és persze ezek sehol sincsenek feltüntetve.. valamiért felkapták, de nem tudom hogy miért...

Móni.. ő már szimpatikusabb, mert nem kertel, kimondja a gondolatait kicsit puritán stílusban... talán ettől szimpatikusabb, hogy nincs megjátszva olyan amilyen vállalja magát...

a Gabi.. az elején szimpatizáltam vele, amióta őt is felkapták azóta nem is publikál meg el is szállt magától...

szerintem a legkorrektebb vlogger az Eszti..vállalja önmagát és nem műmájerkedik!

2014. okt. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2014. okt. 24. 15:37
 7/21 anonim ***** válasza:
80%

Móni ritka nagy paraszt, nem túl sok ésszel megáldva. Gabi kis fiatal fruska, de egy fokkal jobb. Follow Anna egy tök átlagos tinédzser.

Ha mindenképpen választanom kéne, akkor vagy Gabi vagy Anna, előbbiben szimpatikus, hogy mennyire támogatja a családja.

2014. okt. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%

Ha választanom kellene az itt felsoroltakból akkor Anna mindenképp. Móni számomra idegesítő és nekem nem tetszik az se ahogy sminkeli magát. Gabi videó jók lennének de már igazán újíthatna mert kezd unalmas lenni.

Az én két személyes kedvencem Eszti és Fruzsi ;)

2014. okt. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 pannnna válasza:
8%
én gabit szeretem a legjobban mert nemtom ő a legszimpibb aztán móni és anna egy helyen vannak mert móni elég szókimondó és épp ezért tud elég bunkó is lenni olykor anna meg állandóan kiabál megfigyeltétek már??? csak akkor nem kiabál ha meg van fázva Amúgy meg pl.:esztit vagy fruzsit százszor jobban kedvelem mint mondjuk mónit
2014. okt. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
88%

Follow Anna elmegy.. Bár elég kis butus a beszédstílusa alapján. 15 éves, mégis 12-nek néztem.

Mónit először nem bírtam..aztán megkedveltem a kicsit bunkóbb viselkedése miatt. :D

Gabi meg kur..a idegesítő.

2014. okt. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!