Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha Nokia 500-as telefonra...

Ha Nokia 500-as telefonra rátelepítem a Belle-t akkor a képek, zenék, játékok, jegyzetek stb. elveszik? A Belle jobb vagy rosszabb mint az Anna? Személyes tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2013. nov. 21. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen,minden "elveszik",mert ez egy új szoftver a készülékre.A képeket és zenéket előzetesen mentsd le róla,utána másold vissza.Az annás játékok nem fognak rajta futni ,de van sok bellére is.

Sokkal stabilabb mint az anna,új funkciókat,widgeteket..stb tartalmaz.

2013. nov. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Még azt szeretném megkérdezni,hogy hogyan lehet rátelepíteni a telefonra?
2013. nov. 21. 16:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nokia Ovi Suite programot telepítsd a gépedre.A telefont adatkábellel(!!!) csatlakoztasd,végezd el a csatlakoztatást.Ha minden sikerült akkor,a program menüjében felajánlja a frissítési lehetőséget.

Hosszú procedúra!!!

Ha még nem csináltál ilyesmit, legyél nagyon körültekintő!

Javaslom hogy csak kábelen bekötött sz.gépen frissíts,ugyanis a wifi kapcsolat megszakadhat, és akkor nem fog működni a telefon.

Mindazonáltal, bármelyik NOKIA mintaboltban díjmentesen feltelepítik neked.

2013. nov. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az adatkábel az az usb-s?? Amúgy köszönöm!!
2013. nov. 21. 20:31
 5/5 anonim válasza:

Igen usb az adatkábel.

A refresh programra gondolsz?

Én fel raktam rá, de szerintem rosszabb.

2013. nov. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!