Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » FÜLTÁGÍTÓ! Én egy 1.5-ös...

FÜLTÁGÍTÓ! Én egy 1.5-ös fültágítót szeretnék és előtte már volt fülbevalóm és ugye lyuk már van a fülemen. Mit kell tennem? Hogy tágíthatom magamnak? Vagy az fájdalmas? 14/L

Figyelt kérdés
2014. okt. 24. 21:16
 1/8 anonim válasza:
Fültágítót otthon semmiképp. Nagyon rosszul járhatsz vele. Speciális eszközzel csinálják, szóval ha szeretnél, akkor mindenképp szakemberhez menj.
2014. okt. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia, én is magamnak csinaltam, spec cuccok és fertőzések nélkül. :)
2014. okt. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és hogy csináltad? :)
2014. okt. 24. 21:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Levagott, lereszelt, fertotlenitett (!!) fultisztito palcikaval mentem kb masdelig, utana sztem Simán verakhatod a masfelest, AZ nagyon picike. Sok sikert :) (en utana egybol Egy 4-8 csigaval folytattam, es semmi Baja a fulemnek )
2014. okt. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak simán sikerült beletenned a pálcikát? mármint belefért már úgy a füledbe? :)
2014. okt. 25. 11:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen. Ha nagyon nem megy, testapoloval kend be a fuled is, meg a palcikat is.
2014. okt. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia én nem sok értelmet látok az 1.5-ösben, legalább akkor 3 miliset... de te tudod. Próbálj beledugni valamit ami akkora méretű, de figyelj arra hogy ne legyen éles,recés, fertőtlenítsd le ,szerves anyagot ne dugj bele (fogpiszkáló belerohad) fültisztító pálcika azthiszem 2mm, de rakhatsz bele egyszerre több fülbevalót is csak figyelj arra hogy ne sértsd fel ha mégis akkor pihentesd ehhez türelem kell igazán, mindig fertőtlenítsd. Remélem tudtam segíteni :) 17/f 6mm-es tágesszel ;)
2014. okt. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia! Nekem 1 milis volt nagyon sokáig az azonnal belement a fülbeló lyukhoz és most kb 1 hónap után belement a két milis is
2014. nov. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!