Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol csináltassak szemöldökteto...

Hol csináltassak szemöldöktetoválást Budapesten?

Figyelt kérdés
tud valai valami nagyon profi helyet? én szőke vagyok és nem akarok feketét .. hanem valami barnát de abból is világosat. nagyo fájdalmas? milyen utána? sebes? meddig
2010. jan. 26. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
a szemöldök tetoválás gusztustalan. inkább festesd.
2010. jan. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gusztustalan,ha egy profi csinálja.Főleg ha mindezt a saját szemöldöke alá csináltatja.Nekem is van és nem csak azért,mert nem volt színe,hanem mert nem lehetett szépen formára sem szedni.No az a lényeg,hogy olyan helyen ahol long-time-liner technikával dolgoznak. [link]
2010. jan. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
első hozzászóló kösz hogy írtál a kérdésre.. de ez a válasz nem volt benne a kérdések között és nem vitat tárgya hogy lesz-e vagy nem
2010. jan. 28. 15:04
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
de tényleg ronda...
2010. jan. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!