Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Forog az orrpiercingem tisztít...

Forog az orrpiercingem tisztításkor, ez baj?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt szúrattam orrpiercinget. Nincs vele azóta semmi baj, nem vérzik, nem gennyezik (vagy nem látom) minden kezelési tanácsot betartottam eddig, nagyon figyelek, nehogy gond legyen. Az a baj, hogy azt mondták, hogy ne mozgassam, ne birizgáljam, de amikor a krémmel amit kaptam az ápoláshoz bekenem, akkor mindig forog egy picit, nem tudom egyszerűen óvatosabban bekenni belülről, mert külföldön lakom, itt csináltattam. Egyenes szárút választottam, de ráraktak egy olyan véget, mint ami a fülbevalókon van, nem is értettem miért, mi az, mikor olvastam a piercingekről nem láttam még ilyesmit, de mivel épp egy rohadt nagy fogó lógott az orromon és gyors volt nem igazán tudtam reagálni. Mindenesetre emiatt a zár miatt nem tudom belülről úgy bekenni, hogy kicsit ne forogjon el.. Ebből lehet baj?
2014. nov. 7. 10:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem. Ápold továbbra is legalább 2 hétig. Ha valami baja lenne, akkor használj octeniseptet rá az ápoló krém helyett. Ha utána 2 héten belül se javulna, akkor menj vissza és esetleg cseréltesd le az ékszert. (egyenes szárú ékszerre nem szoktak pillangókapcsot rakni, annak alapból a végén van egy kis bogyó ami megakadályozza, hogy csak úgy kicsússzon az ékszer. A másik típus meg kampós végű. (esetleg lehet egy menetes golyó rajta, de nem érteném, miért olyan ékszert használnának fel.))


Szóval ne aggódj, amíg semmi baja nincs ;) Csak kezeld az elmondottak alapján.

2014. nov. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!